לרה סקסית חושנית בת ים

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  <1 234
כותב
  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
gta3 צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 18/-11-/2014
סטאטוס: לא מחובר
נקודות: 738
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט gta3 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-08-/2018 בשעה 00:46
אחינו שלא תתאהב בה 
הלכתם יד ביד לבדיקות
בחזרה למעלה
יאר1 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 06/-11-/2015
נקודות: 217
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט יאר1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-08-/2018 בשעה 23:19
למען האמת זה דיי קרה...יעבור לי אחרי שהיא תחזור לחו״ל.

במקור פורסם על ידי gta3 gta3 כתב:

אחינו שלא תתאהב בה 
הלכתם יד ביד לבדיקות
בחזרה למעלה
צמצם צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך

הצטרף / הצטרפה: 08/-01-/2016
נקודות: 1142
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט צמצם ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-08-/2018 בשעה 10:59
בחורה מתוקה אי אפשר שלא להתאהב בה
ואגב היא נקייה מאוד ואין לה כלום
סתם מישהו ליכלך אליה
בחזרה למעלה
tetris צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 04/-06-/2014
נקודות: 110
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט tetris ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-08-/2018 בשעה 12:30
ביקרתי את הגברת השבוע
לא מדברת עברית
מדברת רוסית ואנגלית 
היא היתה מופתעת שאני לא רוסי.  
בכל מקרה
הבחורה נראת מיליון דולר  באמת כוסית אש!
מבחינת סקס.  
היא דיי מכנית. אני אישית לא הרגשתי טיקוק  היא שמה שעון  כשהוא מצפצף היא אומרת לך יפה לסיים ועוזרת לך
וזה לגיטמי!   יש מקומות שאחרי 10 דקות כבר אומרים לך להתלבש

סקס מכיני לא משהו
מציצה נותנת מציצה מעולה לא מקונדמת אם אתה רוצה  
היא באמת רוצה שתהנה איתה והיא משקיעה
כניסה אחורית אין
רימיניג אין 

בקיצור בחורה גופית סקס סבבה לא מעבר מציצה מעולה.  שווה 300 שקל לחצי שעה  

בחזרה למעלה
חמש תלתן צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 12/-02-/2016
נקודות: 959
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט חמש תלתן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-08-/2018 בשעה 13:23
אבל החזה לא משהו, נכון? נפול, לא?

בחזרה למעלה
Black צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 30/-06-/2015
נקודות: 261
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Black ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-08-/2018 בשעה 14:10
הייתי אצל הבחורה לפני יותר מחודש ( תעיינו בדיווח ) . מראה סלאבי פשוט , שכיח באוקראינה ושם לא יסתכלו עליה בכלל . אבל נעזוב את המראה החיצוני כי זה עניין של טעם ויש כאלה שמתלהבים מכל אחת ואת הקטע שאולי חולה או לא . מבחינת התגובות מלא כותבים שהיא קרה ומכנית , שמה שעון ולא מוכנה לבזבז דקה מעל המותר . האם זה היחס שמגיע לנו ב-500 שקל לשעה ? כמה אנשים כאן מרוויחים 500 שקלים לשעה . אני רוצה לראות אם באוקראינה היא תתייחס כך ללקוחות . פשוט ביזיון ואתם נותנים לזה יד . 
הפוך כל חסרון ליתרון
בחזרה למעלה
goaguy30 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 21/-07-/2014
נקודות: 8
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט goaguy30 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-08-/2018 בשעה 19:27
הייתי אצל הבחורה השבוע  , בגלל כול ההמלצות הלכתי

אני כנראה לא מבין איך אנשים רושמים שהיא פצצה אש , באמת שלא 

מראה פשוט של הבת של הבת של השכן  , לא מישהיא שהייתי מסובב את הראש אחריה ברחוב

למזלי וצערי  אני בדר"כ קובע חצי שעה ואומר לה לפני שאם יהיה סבבה אני מוסיף עוד כסף לשעה

אצל לרה אחרי מספר אחד (סקס סתמי ביותר) התלבשתי וקמתי
אני אחד שחולה מציצות , אם המציצה טובה אין לי בעיה לא לעשות סקס \ המציצה שלה בסדר גמור
בקיצור לא שווה את ה300 לחצי שעה  ואני לא יודע באיזה עולם אתם חיים שבחורה כאת היא נראית טוב
בחזרה למעלה
koka 7 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 06/-07-/2010
מיקום/איזור: ישראל
נקודות: 116
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט koka 7 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-08-/2018 בשעה 11:46
יאר 1,יש תשובות לבדיקות שעשתה?
בחזרה למעלה
יאר1 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט יאר1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-08-/2018 בשעה 15:14
אמור להיות מחר. אמרו לה שבוע והיא עתה בשני שעבר.
בחזרה למעלה
krumper צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 08/-04-/2009
מיקום/איזור: Israel
נקודות: 173
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט krumper ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-08-/2018 בשעה 15:46
היא נשחקה כבר........
צריך לתפוס אותן שהם ממש בתחילת הדרך בארץ ואולי להיות קבוע אצלהן.....אחרת אכלנו אותה 
בחזרה למעלה
יאר1 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט יאר1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-08-/2018 בשעה 09:53
היא שלחה לי את התשובות לבדיקות (פורסמו למספר חברים). הכל בסדר, היא נקייה.
סתם העלילו עליה
בחזרה למעלה
koka 7 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 06/-07-/2010
נקודות: 116
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט koka 7 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-08-/2018 בשעה 10:37
יאר 1 איך אפשר לקבל את תוצאות הבדיקות שלה אם אין כרגע תיבת דואר?
בחזרה למעלה
gta3 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט gta3 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-08-/2018 בשעה 11:04
יאר 1 סתם שאלה למה כל כך חשובה לך הבחורה הזאת?
בחיים לא שמעתי שלקוח הולך יד ביד עם נערה עובדת לבדיקות מספיק שאתה עשית בדיקות ואצלך הכל בסדר אל תגיד לי גם ששילמת עליה
אל תבנה על זה שתהיו בקשר ברגע שהיא תחזור למדינה שלה היא תשכח אותך כאילו לא היית קיים מניסיון מר אני אומר את זה
הדבר הכי גרוע זה להתאהב בנערה עובדת רוב רובן ראות אותנו ככסף מהלך
בחזרה למעלה
יאר1 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט יאר1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-08-/2018 בשעה 14:18
הייתי ותיק אצלה, היא פנתה אליי אחרי ששמעה שהעלילו עליה, ואיכשהו זה התגלגל שלקחתי אותה לבדיקות. ברור שהיא ניצלה אותי לצרכים שלה. אני אולי לקוח שהיא יותר אוהבת שמגיע, אבל עדיין לקוח.
היא שילמה על הבדיקות, אבל כן, היא רואה אותי כשטר מהלך.
לצערי כן נקשרתי אליה. יעבור כשהיא תעזוב.
וברור שתשכח אותי ברגע שתעזוב (עוד שבועיים).

שלחתי בטחפון את הבדיקות. האמת שהיא שלחה לי את הבדיקות, באופן תיאורטי יכלה לעשות פוטושופ אבל לא מאמין. לדעתי כל הסימנים מראים שסתם העלילו עליה
בחזרה למעלה
Black צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Black ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-08-/2018 בשעה 18:24
תקראו את יאר1  - תשובה מנצחת לכל הפמניסטיות ולכל בעלי הפנטזיות שסבורים שהן מסכנות ומנוצלות . 

"ברור שהיא ניצלה אותי לצרכים שלה. אני אולי לקוח שהיא יותר אוהבת שמגיע, אבל עדיין לקוח. 
וברור שתשכח אותי ברגע שתעזוב (עוד שבועיים)." 

ועל זה נכתב במקורות : צא ולמד כיצד מנסה זונה לנצל את המיניות שלה לעקוץ ולהשתמש באדם למטרותיה האישיות . 

ליבי איתך יאר1 . 
הפוך כל חסרון ליתרון
בחזרה למעלה
אוריאל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 07/-02-/2010
נקודות: 415
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט אוריאל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-08-/2018 בשעה 16:24
הייתי אתמול.
חמודה ויפה. פנים מדהימות. (בפנים מזכירה מאד את יעל בר זוהר לפני עשור). נחמדה וחיננית, אבל הוייב שנושב מההתנהלות שלה, הוא וייב של מקצוענית מידי. היא שולטת בניהול המפגש ודואגת לגמר אותך כשבא לה שתלך.
לדעתי מיצתה את עצמה בארץ, אפשר להמשיך הלאה.
בחזרה למעלה
לומברוזו צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-12-/2008
מיקום/איזור: Israel
נקודות: 395
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט לומברוזו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-08-/2018 בשעה 08:28
אמורה לסיים את המשמרת הנוכחית בארצנו עוד כשבועיים לכל היותר.

מי שמעוניין בוויב רגוע יותר צריך לרכוש שעה שלמה, כי ב- 30 דקות המיקוד חייב להיות על הגמירה.
בחזרה למעלה
gta3 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט gta3 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-08-/2018 בשעה 11:15
לפי מה שאתה אומר היא כבר שחוקה 
אני לא מתפלא עוד שבועיים היא עפה מפה ולא כזה איכפת לה
בחזרה למעלה
dandan818 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 11/-09-/2015
נקודות: 182
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט dandan818 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-08-/2018 בשעה 20:25
הייתי לפני יומיים. פעם רביעית שלי אצלה וגם בביקורה לפני שנתיים הייתה המועדפת.
חמודה, גוף פצצה חוויה טובה! צורכת חלבונים ומשתפת פעולה ...
ראיתי את הבדיקות שלה והכל בסדר גמור!
לדעתי לא שחוקה בכלל...נשארת עד תחילת ספטמבר.
מבחינתי מאד מומלצת!.
בחזרה למעלה
Chocolate צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 24/-01-/2018
נקודות: 113
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Chocolate ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-08-/2018 בשעה 15:11
לפני מספר ימים הייתי אצל לרה המקסימה, 
בסה"כ אני ממליץ עליה בחום, היא בחורה צעירה (26), יפה (או לכל הפחות נאה), נשית, עדינה, נעימה לשיחה, זורמת ומנסה לרצות. לרה בחורה נקיה ומריחה מצויין, הגוף שלה סקסי, חלק, רך ונעים מאוד למגע.  
יחד עם זאת חשוב שתדעו שלרה לא ממש אוהבת לבלוע חלבונים, היא מאטה לקראת גמירה בפה ומשתדלת שרק הכיפה תהיה בפיה
כך שאם אתם רוצים להתפוצץ לה בפראות בפה, יכול ולא תקבלו את הסיפוק שייחלתם לו.
בנוסף, קחו בחשבון שהמיטה של לרה לא מושלמת לזיונים, היות ועל המיטה הזוגית ישנם שני מזרונים יחידים וישנו רווח קטן ביניהם שיוצר תחושת שקע במיטה, מה שלעיתים מציק ולא נוח. הפיתרון לכך הוא להתאים התנוחות לחסרונות של המיטה או שפשוט לא לזיין על המיטה :-) 
לרה המתוקה עוזבת אותנו ב 1.9.18, כך שמי שלא ביקר אצלה עדיין, זו הזדמנות אחרונה בשבילו לפגוש אותה בסבב הנוכחי או בכלל ולהינות מבחורה יפה וסקסית שנותנת הרגשה ושירות טוב.

בחזרה למעלה
אקסטזי צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 18/-07-/2017
מיקום/איזור: מרכז
נקודות: 98
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט אקסטזי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-08-/2018 בשעה 17:54
ביקרתי את לרה היפיפיה עוד הפעם. לקחתי את המסלול קצר לחצי שעה.
בפעם הזה היא לא ביקשה ממני להביא שום מתנה חוץ מכסף. Disapprove אבל הנקודת רומנתיות הופיע עכשיו בתוך העיניין אחר :גיליתי את הכישרון שלה נוסף  ,שלא גיליתי בביקור הקודם : נשיקות משוטפות  בשפתיים. עד היום עוד לא פגשתי אף בחורה עובדת שמתנשקת בשפתיים כל כך ממושך ומכל הלב כמו לרה היפיפיה עושה. במפגש הזה נהנתי מהנשיקות האלו בשפתיים איתה הרבה יתר מהכל היתר הדברים שהיא יודעת לעשות מיקצועני בלי שום סופק. אני לא יודע אם היא מתנשקת ככה עם כל הלקוחות שלה , אבל הרגשתי ניחוח נשיותה והיתי כמו מכושף מדבר הזה . התענוג הכי חזק היה לי כשה אנחנו התנשקנו איתה בשפתיים במשך הסקס בתנוחה מיסיונרית עד הגמירה המיוחלת שלי.
חברי, אני ממליץ אותה לכולם שאוהבים להתנשק עם הבחורות עמוק בפה. תמחרו, כי לרה עוזבת אותנו בעוד כמה ימים ספורות.
תודה. 
החיים בלי אהבה הם מוות
בחזרה למעלה
mikrob צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-08-/2011
נקודות: 333
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט mikrob ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-08-/2018 בשעה 18:10
התמונות שלה הכי גרועות בקטגוריה , לא מושכות ביכלל , לא עושות חשק להיתקשר אליה אפילו .
זונה מרצה בטד
https://www.ted.com/talks/juno_mac_the_laws_that_sex_workers_really_want?language=he#t-90696
בחזרה למעלה
gta3 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט gta3 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-08-/2018 בשעה 20:42
איזה מתנה היא מבקשת ממכם להביא? לא מספיק לחוצפנית כסף? היא רוצה גם מתנה
בחזרה למעלה
אקסטזי צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט אקסטזי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-08-/2018 בשעה 21:32
gta
 המכובד, אל תדאג. זה קרה רק פעם אחד כשה ביקרתי אותה פעם הראשונה לפני כחודש וחצי. לכרת פגישה בבוקר היא ביקשה ממני להביא לה את הכיכר שוקולד וכוס קפה, אם זה לא ביעה בשבילי. בגלל שזה לא היתה בעיה, אז הבאתי .זה עלה לי בערך 15שח.  
החיים בלי אהבה הם מוות
בחזרה למעלה
Black צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Black ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-08-/2018 בשעה 13:08
אני ממליץ לכולם לבקר קצת באירופה . כן ,  יש יבשת כזו . 

ממליץ לכולם לבקר באוקראינה , בגרמניה , בצ'כיה . כן , יש מדינות כאלה .

ואז אולי אולי תבינו שגברת לארה חוצפנית , בעלת מראה פשוט והכי חשוב

אחת כזו לא תעשה יותר משני לקוחות בשבוע שם ( באוקראינה ) .

אל תגידו אל תשווה את ישראל למקומות אחרים כי ככה זה בישראל .

אז עצרתם לחשוב מדוע המצב פה ככה ובמדינות אחרות המצב שונה . 

אולי תצאו מהקופסה והקיבעון המחשבתי שלכם ותבינו שכאשר אתם מהללים 

זונה בשקל הדבר גורם רק נזק לכולנו . 

הפוך כל חסרון ליתרון
בחזרה למעלה
gta3 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט gta3 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-08-/2018 בשעה 21:22
איזה חצופה ביקשה מתנה  זה רק מראה כמה אנחנו סמרטוטים וחסרי אופי אז מה עם היא ביקשה 
כל דבר היה צריך להביא לה בשביל שבזמן הסקס היא תעשה לנו פרצופים..
בחזרה למעלה
carmeli555 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 22/-08-/2015
נקודות: 120
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט carmeli555 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-08-/2018 בשעה 23:23
ביקרתי את לרה עד היום פעמיים, בשבועיים האחרונים.
לא ראיתי את השרשור בהתחלה, פשוט אהבתי חלק מהתמונות שהיא פרסמה.
נראת בינוני פלוס, משתדלת לתת שירות טוב למרות שהיא כבר הרבה זמן פה, והיא די מצליחה.
האנגלית שלה די טובה, היא אוהבת לדבר ולצחוק (תלוי עם מי), 
בחורה אינטיליגנטית.
מיציתי כי נמאס לי מהר מבנות (בגלל זה אני עדיין רווק).
לא היו הרבה נערות בתשלום שנפגשתי איתן יותר מפעם אחת, 
היא נותנת הרגשת gfe אבל כמובן שזה תלוי בכימיה וכו'.
גמירה בפה למי שרוצה, זה יחסית לא יקר אם משווים לפרטיות אחרות עם גמירה הפה בארצנו הקטנה והיקרה.

אל תכתבו לי שמכונים יותר שווה, כי צריך למצוא מכון טוב עם מישהי טובה שבטעם שלנו ולא כולם מכירים.
ואל תכתבו לי שזה כן יקר כי אני משווה לפרטיות אחרות עם שירות דומה. בלי ההשוואה לפרטיות אחרות בישראל זה כן יקר.

בברכה,

בחזרה למעלה
אקסטזי צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט אקסטזי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-08-/2018 בשעה 07:46
אדון gta3,  לפי דעתי , לעזור ל נערה, זה נותנת לי את ההרגשה של אכפתיות לחברה gfe אמיתי . וקודם כל זה מעודד אותי ולא אותה,  ומכוון אותי לאהבה. אני לא יודע איך אתה מסתדר עם הבחורות, אבל אני שמח מתי הבחורה שמוצא חן בעיני , מקבלת משהוא ממני.
כן, עולי זה נשמה נאיבי, אבל ככה פשות  אני מתאהב יותר מהר אצבע למעלה
החיים בלי אהבה הם מוות
בחזרה למעלה
yuvi_28 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 03/-06-/2017
נקודות: 34
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט yuvi_28 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-08-/2018 בשעה 09:41
עלק מתנה. עוד אחת. המתנה היחידה שהיא צריכה לקבל זה משיש לנו בין הרגליים ותו לא.
חולה נשים ומחשבים
בחזרה למעלה
חמש תלתן צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 12/-02-/2016
נקודות: 959
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט חמש תלתן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-08-/2018 בשעה 16:50
מה שיש לך בין הרגליים הוא לא מתנה ולא מרגש אותה בכלל. זה חלק מהעבודה שלה.

זנות זה שרות בתשלום. מתנה זה משהו מחוץ ליחסי העבודה. אם אתה נוהג לתת מתנה בנוסף לתשלום לאינסטלטור שבא לתקן אצלך נזילה ולטכנאי של בזק ולמתקין של הדוד של המים אז כנראה שאתה נותן גם מתנה למי שעובדת בתעשיית המין.

בחזרה למעלה
פורטובלו צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 26/-05-/2010
מיקום/איזור: תל אביב
נקודות: 210
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט פורטובלו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-08-/2018 בשעה 21:52
לאינסטלטור אתה מכין קפה כדי שלא תקבל בסוף את כל הצינור :-)
בחזרה למעלה
יאר1 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט יאר1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-09-/2018 בשעה 10:35
לרה עזבה היום. 
בחורה מורכבת, מצד אחד קרה מצד שני יכולה להיות הכי מדהימה ורגישה. תלוי מצב רוח.
בשבוע האחרון היתה קצת מצוברחת אבל בסה"כ היה לי הכי כיף איתה מכל הבנות שהייתי.

black כמובן שצדקת, מבחינתה הייתי לקוח- אכן לקוח שהיא קצת יותר חיבבה מהאחרים אבל זהו.
ברור לי שלא היה לה כלום כלפיי, ולמרות שהמח אמר לי שזו אשליה, זה היה אמיתי בשבילי...אני בבאסה שהיא עזבה אבל יעבור מתישהו.

לאט לאט חוזרים לשגרה מוחא כפייה

במקור פורסם על ידי Black Black כתב:

תקראו את יאר1  - תשובה מנצחת לכל הפמניסטיות ולכל בעלי הפנטזיות שסבורים שהן מסכנות ומנוצלות . 

"ברור שהיא ניצלה אותי לצרכים שלה. אני אולי לקוח שהיא יותר אוהבת שמגיע, אבל עדיין לקוח. 
וברור שתשכח אותי ברגע שתעזוב (עוד שבועיים)." 

ועל זה נכתב במקורות : צא ולמד כיצד מנסה זונה לנצל את המיניות שלה לעקוץ ולהשתמש באדם למטרותיה האישיות . 

ליבי איתך יאר1 . 
בחזרה למעלה
haveriku צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 15/-11-/2017
נקודות: 269
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט haveriku ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-09-/2018 בשעה 14:37
[QUOTE=יאר1]
לרה עזבה היום. 
אני בבאסה שהיא עזבה אבל יעבור מתישהו.
לאט לאט חוזרים לשגרה מוחא כפייה

אכן זונה יכולה להיות אדם נחמד
אבל חשוב לזכור זונה היא זונה והדבר שהיא הכי אוהבת זה מזומן
הלכה לרה תבוא סוניה תלך סוניה תבוא אניה כך הלאה והלאה
החבר הכי טוב שלהן הוא המזומן ואין לא תחליף.
לדעתי כדי להישמר מלפתח רגשות לזונה
אגב רובן מנצלות זאת היטב להרוויח עוד ועוד מזומנים.
כדי להתייחס לזה כאילו אתה קונה חוויות וגם כוח שלך כלפי האישה החוקית. אם היא לא תיתן לך סקס תמיד אתה יכול ללכת לזונה.
יש כאלה מוכנים להוציא הון על מסעדות על טיולים על סקי ושאר תחביבים
ואני מוכן להוציא קצת על זונות. למה? כי זה כיף לי לחוות דברים חדשים בתחום הזה.
תעשה טוב תרגיש טוב
בחזרה למעלה
buka1 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 12/-05-/2014
נקודות: 87
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט buka1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-09-/2018 בשעה 18:04
[יאר1]
לרה עזבה היום. 

בואו נכריז על 3 ימי האבל
הלכה לרה, תבוא מישהי אחרת
גבר נברא כדי לזיין.מי שיכול-מזיין בחורות, מי שכבר לא יכול-מזיין ת'שכל
בחזרה למעלה
גנז'ו צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 03/-03-/2018
נקודות: 132
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט גנז'ו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-09-/2018 בשעה 18:12
לא כולן אותו דסר והיא באמת היתה חמודה ונחמדה מאוד . הייתה שונה וחברית 
ןהאמת גם לי עצוב שעזבה
בחזרה למעלה
gta3 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט gta3 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-09-/2018 בשעה 20:59
יאר1 
לרה אמרה לך מתי תבוא שוב?
בחזרה למעלה
יאר1 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט יאר1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-09-/2018 בשעה 10:43
עכשיו זה היה הסיבוב השני שלה, לפני שנתיים הראשון(אגב אם מישהו יודע מה הלינק לשרשור הישן שלה שירשום בבקשה, יכול להיות נחמד לראות מה אמרו עליה בפעם הראשונה). אמרה שאולי תנסה לחזור שוב עוד שנה +- אבל תלוי בהרבה דברים.אם כן יהיה נחמד, אם לא-נסתדר.
בחזרה למעלה
gta3 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט gta3 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-09-/2018 בשעה 10:51
היא הייתה פה תקופה לא קצרה היא עשתה פה קופה רצינית ברוסיה סכום כזה יסדר אותה לעוד המון שנים או לכל החיים לדעתי לא נראה לי שתחזור אבל אני מאוד מקווה שאני טועה ונראה אותה כבר בחודשים הקרובים
בחזרה למעלה
ג'יארדו צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 31/-08-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט ג'יארדו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-09-/2018 בשעה 10:54
 לא רוצה הרבה נחמדות אמרו לי שיחזרו ורובן לא חזר .

הבנתי שבפעם השלישית קשה להיכנס , כי בתכלס איזו 

תיירת תחזור לפה שלוש פעמים שלא למטרות עבודה ...

תחזור-הפתעה נעימה , לא תחזור לא נורא.

בכל מקרה , אין לנו שליטה על זה ,אז נא להתקדם...

איכות בלבד !
בחזרה למעלה
gta3 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט gta3 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-09-/2018 בשעה 10:59
היא יכולה להגיד שבאה לטייל מאיפה הם אמורים לדעת שהיא באה לעבוד? היא יכולה להגיד שהיא אחהבת את ישראל ובאה עוד פעם לטיול ארוך..
בחזרה למעלה
ג'יארדו צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 31/-08-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט ג'יארדו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-09-/2018 בשעה 11:06
היא יכולה להגיד , כולן אומרות שבאו לטייל ...
בפועל , מתחקרים אותן בקשיחות ולא מכניסים אותן אם חושדים.
איכות בלבד !
בחזרה למעלה
gta3 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט gta3 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-09-/2018 בשעה 13:27
אם היא צעירה ונראית טוב רוב הסיכויים שלא יכניסו
אבל זקנות מגעילות שמבקשות פה 600 שקל מכניסים חופשייי
בחזרה למעלה
יאר1 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט יאר1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-09-/2018 בשעה 21:05
זה נכון בגלל זה אמרה שאולי לא תצליח לבוא שוב. 
מצד שני אם יש אירוע ספורט גדול, או שקבוצה מרוסיה באה לשחק נגד מכבי היא יכולה לבוא עם האוהדים

ואולי כבר לא תצטרך/תרצה לחזור, עשתה פה הרבה כסף.

במקור פורסם על ידי ג'יארדו ג'יארדו כתב:

היא יכולה להגיד , כולן אומרות שבאו לטייל ...
בפועל , מתחקרים אותן בקשיחות ולא מכניסים אותן אם חושדים.
בחזרה למעלה
יאר1 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט יאר1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-04-/2019 בשעה 06:56
לצערי יש יש לי עדכון לא טוב, כפי שחלקכם צפיתם שיקרה.
היא ניסתה לחזור, תפסו אותה בנתב״ג וגרשו אותה ל5 שנים...כבר לא סביר שתבוא שוב.
חבל.
בקרוב נישאר רק עם מבוגרות
בחזרה למעלה
וסקו דה-גמה צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 17/-09-/2017
נקודות: 126
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט וסקו דה-גמה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-04-/2019 בשעה 17:51
עוד איפורמציה:
בנתב"ג ביקשו הרשעים לראות את הטלפון שלה. הם מצאו בטלפון הרבה מספרים ישראלים שכנראה לא היתה יכולה להסביר. לכן גירשו אותה.
ראשית, חבל...
שנית, אם אתם מזמינים חברה, תדאגו שלא תבוא עם טלפון ובו רשימת אנשי קשר. זה עדיף לה וגם לנו.
יופיה אינו ידוע
בחזרה למעלה
buskils צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 19/-03-/2012
נקודות: 114
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט buskils ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-05-/2019 בשעה 23:41
פפייייי קיבינימט איזה באסה היית אחת מהטובות בתחום.
אולי נארגן טיסות אליה חחח
אגב למישהו יש את הטלפון שלה ויודע מאיפה היא?

בחזרה למעלה
martin22200 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-06-/2015
מיקום/איזור: tel aviv
נקודות: 94
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט martin22200 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-05-/2019 בשעה 21:01
ביקרתי אצלה כמה פעמים בבת ים.ילדה ממש סוכר.אם מישהו יודע דרך לתקשר איתה אשמח לקבל מידע.אני אהיה באודסה בקרוב.הייתי מת לראות אותה שם.היא סיפרה לי שהיא מלוגנסק אבל לאחרונה מתגוררת באודסה.
martin
בחזרה למעלה
האנס המנומס צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 13/-03-/2016
נקודות: 110
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט האנס המנומס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-05-/2019 בשעה 23:33
לא יודע על מה אתם מדברים ביקרתי לפני כמה ימים נמצאת בבן יהודה תל אביב מפרסמת בלבן ובשדיים
אחלה שירות באמת זורמת ומנסה לרצות.
בחזרה למעלה
החפוז המכני צפה בגלילה למטה
פורום סקס
**

הצטרף / הצטרפה: 21/-12-/2014
מיקום/איזור: הזיינים 69
נקודות: 3110
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-05-/2019 בשעה 12:08
במקור פורסם על ידי האנס המנומס האנס המנומס כתב:

לא יודע על מה אתם מדברים ביקרתי לפני כמה ימים נמצאת בבן יהודה תל אביב מפרסמת בלבן ובשדיים
אחלה שירות באמת זורמת ומנסה לרצות.

לא מדובר באותה אחת...
הלרה שאתה מדבר עליה (מבן יהודה) היא זונה ברמה של 200 ש"ח ללילה שלם... מגעילה ביותר.
תזכורת לאיך התחום נהרס בארץ. זה לא רק הפמינאציות, זה קודם כל אנחנו, שמוכנים לזרוק 500, 600, 700 עבור כל זונת רחוב אוקראינית שמגיעה לפה.
ח"כ מרב מיכא-ולי פשוט תחתכי-לי?
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  <1 234

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.01
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd.