לרה סקסית חושנית בת ים

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  <1234>
כותב
  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
spankV צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 01/-12-/2012
מיקום/איזור: דרום
סטאטוס: לא מחובר
נקודות: 88
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט spankV ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 01:59
ביקרתי אצלה היום, אין לי יותר מידי מה להוסיף עם זאת כמה דברים
לגבי המראה, גוף ספורטיבי תחת יחסית קטן (אני אוהב יותר), ציצי בינוני ויפה שיער שחור עיניים יפייפיות צבע דבש אם אני לא טועה
סך הכל בחורה נאה דומה לרוסלנה בפנים שהייתה עם אייל גולן, מבחינת האופי היא חמודה ואוהבת לרצות לקחתי את הסיבוב של ה500, אני יכול להגיד לכם שהפורום עושה עבודה לנערות האלה כי ראיתי כל 10 דקות הודעה חדשה אחרת בוואספ שלה אז קחו בחשבון כמה כוח יש פה בפורום! לכאן ולכאן..
לגבי הגיל היא בת 25 ונראית כך ביצועים- התחלנו ממסאז כיפי, הבחורה מתמסרת מתנשקת ואוהבת שיורדים לה, חלקה בכל גופה לעומת שאר האנשים אני הרגשתי חום אבל לגבי הירידה לא נפלתי לכן כיוונתי אותה לכיוון שליקת ביצים ששם די נהנתי 
עברנו לשלל תנוחות נראה שהיא נהנת מהסקס 
סיבוב שני היה קצת יותר קשה ניתן להגיד שהיא עושה הכל כדי לרצות לגבי הגמירה היא הייתה על הפניה של העלמה
סך הכל ביקור מהנה.
כשיצאתי ראיתי בחור מבולבל עם תיק של דיסקונט מחפש את הדירה אז אם אתה קורא... ראיתי אותך קריצה
בחזרה למעלה
דוגם דרומי צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 18/-05-/2018
נקודות: 144
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט דוגם דרומי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 17:20
במקור פורסם על ידי gta3 gta3 כתב:

מה רשמת לגבי הנשואים לא הבנתי 

התכוונתי שבמהלך האקט היא דפקה לי "היקי" בכתף, יעני נשכה/ מצצה חזק את העור ונשאר סימן אדום כזה עגול ליומיים- שלושה
בחזרה למעלה
יאר1 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 06/-11-/2015
נקודות: 217
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט יאר1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 19:38
מה שלומכם חברים?
לפני חצי שנה בערך פתחתי פוסט על גמילה טבעית-נשוי והתאהבתי בנשואה מהעבודה ועבר לי החשק.
עדיין הייתי מת לסטוץ עם ההיא מהעבודה אבל כשהבנתי שזה לא יקרה החשק חזר. קטע.

אז היום שברתי את הבצורת אצל לארה. האמת שתכננתי ללכת שבוע שעבר עוד שהיו בפוסט רק 2 הודעות אבל לא הסתדר, היום כן.
בכל מקרה תיאום קל בווטסאפ והגעתי אליה.
הלכתי על פעמיים.
בחורה נחמדה מאוד ויפה. לא דוגמנית אבל בהחלט שווה.
פעם ראשונה גמירה מהמציצה, פעם שניה סקס.
היה מאוד נחמד.

שאלה-היא מרגישה פרטית, אבל ברור שיש מישהו שעזר לה להשיג את הדירה ושפרסם עבורה. אז היא באמת פרטית?
בחזרה למעלה
חולה חזה עומד צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 04/-06-/2014
מיקום/איזור: גבעתיים
נקודות: 1159
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט חולה חזה עומד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 21:27
במקור פורסם על ידי יאר1 יאר1 כתב:

מה שלומכם חברים?
לפני חצי שנה בערך פתחתי פוסט על גמילה טבעית-נשוי והתאהבתי בנשואה מהעבודה ועבר לי החשק.
עדיין הייתי מת לסטוץ עם ההיא מהעבודה אבל כשהבנתי שזה לא יקרה החשק חזר. קטע.

אז היום שברתי את הבצורת אצל לארה. האמת שתכננתי ללכת שבוע שעבר עוד שהיו בפוסט רק 2 הודעות אבל לא הסתדר, היום כן.
בכל מקרה תיאום קל בווטסאפ והגעתי אליה.
הלכתי על פעמיים.
בחורה נחמדה מאוד ויפה. לא דוגמנית אבל בהחלט שווה.
פעם ראשונה גמירה מהמציצה, פעם שניה סקס.
היה מאוד נחמד.

שאלה-היא מרגישה פרטית, אבל ברור שיש מישהו שעזר לה להשיג את הדירה ושפרסם עבורה. אז היא באמת פרטית?
לפי הוואצפים שהיא מקבלת עושה רושם שהיא פרטית לחלוטין, וכן לפי הסינונים הרבים של מי שלא נראה לה
אהוב כל אדם באשר הוא
לך תדע מתי תצטרך לו באחד הימים
בחזרה למעלה
רועי חרמן מלידה צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 05/-06-/2018
נקודות: 5
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט רועי חרמן מלידה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 00:48
בתור מפרסם הפוסט אני שמח שכמה חברים פה נתנו בראש. אני הייתי הראשון אצלה כשהגיעה לארץ ולי אישית לא היה חוויה כמוה.
הרימינג המטורף
האהבה שלה לזרע זה משהו שלי אישית עדיין לא היה 
זה לקוח מסרטי פורנו.
מתכוון לדגום אותה השבוע לחוויה נוספת

בחזרה למעלה
צמצם צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 08/-01-/2016
נקודות: 1142
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט צמצם ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 09:13
עד מתי נשארת בארצנו?
בחזרה למעלה
אוהבללקק צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 27/-06-/2016
נקודות: 124
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט אוהבללקק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 09:55
דיווחתי אבל לא יותר מדי, אז הנה דיווח חיובי.

הגברת עם התמונות האמיתיות שלה, מכתבת בווטס אפ באנגלית טובה וגם מדברת ברמה סבירה פלוס.
גרה בדירה נאה בבניין עלוב בגב של הטיילת המפורסמת של בת ים.
נראית נהדר ונותנת שירות נפלא.
מתנשקת, מוצצת מעולה, מלקקת ביצים ויורדת גם דרומה כמו שצריך. גמירה בפה ויחס נהדר.
המחיר: 300 ל-30 דקות, 400 ל-40 ו-500 לשעה.
חברה לא להתנפל יש בשביל כולם.

תבלו
בחזרה למעלה
דניאל40 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 21/-12-/2015
מיקום/איזור: תל אביב
נקודות: 270
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט דניאל40 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 09:56
יש קישור?
בחזרה למעלה
אוהבללקק צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט אוהבללקק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 10:01
https://www.sexadir7.com/place.asp?AdvertiseID=21704
בחזרה למעלה
gta3 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 18/-11-/2014
נקודות: 738
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט gta3 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 10:02
איפה הקישור
בחזרה למעלה
massaginator צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 13/-06-/2017
נקודות: 297
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט massaginator ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 11:03
בחזרה למעלה
אוהבללקק צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט אוהבללקק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 11:18
זה סיבוב שני שלה בארץ. חזרה לפני כמה ימים. 
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט חולה חזה עומד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 12:16
ההנהלה אפשר בבקשה לאחד שרשורים
https://www.sexforum.co.il/forum_posts.asp?TID=63382
אהוב כל אדם באשר הוא
בחזרה למעלה
booman צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-02-/2014
נקודות: 11
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט booman ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 17:08

מדהימה! פשוט מדהימה! הכי טובה שהיה לי עד כה!

הבחורה יפהפייה, גוף מושלם, ישבן מתוק שזופה בטוב טעם, עם פס שיזוף מגרה. התמונות לא עושות איתה חסד. פנים מתוקות פשוט לנשנש אותם מתוקה אמיתית. חזה בינוני יפה ורך ופטמות יפות. צעירה אך עם זאת מבינה עיניין.  (היו כמה ביקורות הזויות עליה - רק צריך להבין שהיא אנושית ולא קומיקס... היא בן אדם אמיתי לא פוטושופ) אבל הכי חשוב זה השירות. הבחורה כמו חברה, מתנשקת מעולה. פשוט מעולה ולא מפסיקה ללטף ולנשנש.

היא גם נקייה מאוד ומתקלחת בין הסשנים. אני ברור שאחזור. לא שווה לי לבקר מישהי אחרת כל עוד היא בארץ. תישאר חודש או חודשיים.

חבל שאני לא ריצ'רד גיר...

בחזרה למעלה
Avneri39 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 27/-02-/2017
נקודות: 138
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Avneri39 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 22:34
במילה אחת ואוווווווווווווו
קבעתי לשעה 21:00 חיכתה למטה , נראית כבת השכן.
הכל כבר נאמר ויאמר לזכותה שהרוויחה זאת בכבוד.
נראית בת 24
לרדת לה ושהיא תגמור מזה אותי זה מחרמן בטירוף.. 3 גמירות מצדה .
גמירה אחת שלי בדוגי כמובן איך אפשר לפספס ..
30 דק על השעון התמורה הכי טובה למחיר הזה מזה שניםםםםם
תיהיה כאן בחודשיים הקרובים ובהחלט אחזור.
בחזרה למעלה
Michael צפה בגלילה למטה
פורום סקס
*

הצטרף / הצטרפה: 08/-12-/2012
מיקום/איזור: מרכז
נקודות: 142
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Michael ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 07:23
היי, האם ניתן לגמור בפה?? למרות שזה לא קריטי בשבילי פשוט בא לי לאחרונה משהו כזה
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט חולה חזה עומד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 11:07
במקור פורסם על ידי Michael Michael כתב:

היי, האם ניתן לגמור בפה?? למרות שזה לא קריטי בשבילי פשוט בא לי לאחרונה משהו כזה
כן בוודאי שאפשר
אהוב כל אדם באשר הוא
בחזרה למעלה
buskils צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 19/-03-/2012
מיקום/איזור: ישראל
נקודות: 114
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט buskils ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-06-/2018 בשעה 14:50
מזה ואווווו? ואווו זה לא מילה.....
אני אוהב להיות הלקוח הראשון על הבוקר אז קבעתי איתנ יום ליפני ל8 וחצי בבוקר מה אומר ומה אדבר אם הייתי יכול הייתי נותן לה תעודת אזרחות. 
הגברת לא עזבה לי את חבריקו לשניה כמעט עשת נמק היית החוויה הכי מטורפת שהיית לי. מריחה יותר מידי טוב למטה ואני לא יורד לבחורות עובדות אבל היה ריח   כ"כ טוב למטה וטעים להפליא, מה גם שהיא גמרה מזה זה בכלל הטריף אותי. 
בקיצור הגברת שרותית מאוד נשארת בארץ עד אוגוסט ביקשתי שתשמור את המס שלי למקרה שתחזור שוב לארץ ( לכו תדעו עוד כמה זמן יחזיק מעמד הפורום הזה בגלל איילת שקד).
חברים יקרים זיינו ותהנו ניתן לגמור בפה מנשקת בפה עם לשון. 
ו.... זיינו ואימצו
בחזרה למעלה
Yo צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 27/-03-/2015
נקודות: 20
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Yo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-06-/2018 בשעה 21:37
הייתי איתה והסקס היה מדהים ,הבחורה מתחברת לזין עם הפה והלשון והמציצות והליקוקי ביצים, אתה נסחף לשיכרון חושים להנאה מדהימה של עוד ועוד.
בטוח אני יחזור.
בחזרה למעלה
החפוז המכני צפה בגלילה למטה
פורום סקס
**

הצטרף / הצטרפה: 21/-12-/2014
מיקום/איזור: הזיינים 69
נקודות: 3110
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-06-/2018 בשעה 22:43
נתחיל מהשורה התחתונה: אחד הזיונים הכי פושרים שהיו לי אי פעם. ועכשיו אני נזכר שעוד אחד מהזיונים הפושרים היה גם הוא לאחר המלצתו של לומברוזו - עם ליסה מהאחיות כריסטינה וליסה במלונית החירבה - בימים שעשיתי את צעדיי הראשונים בפורום (החבר נאני, לתשומת ליבך).
קבעתי עם לרה לשעה מסוימת, אך בהגיע השעה היא לא ענתה. ייבשה אותי רבע שעה, ואז כיוונה לכתובת שממול זאת שהיא מוסרת. היא לא יצאה לקבל את פניי, אלא השקיפה מחלון דירתה, ואני לא יודע מה יותר גרוע: היא לא יכלה לראות את הכניסה לדירה ואיזה ברנש שפשוט עמד שם ועישן להנאתו.
הבניין הוא ברמת שיכונים בדיקטטורה קומוניסטית, וגם הדירה עצמה לא משהו אבל די גדולה ומרווחת. לרה פתחה לי לבושה בבייבי דול שרמז על חזה פצפון. היא שידרה מעט קור וחוסר ניסיון, אך לאור הדיווחים החיוביים ותשובותיה החיוביות (מתנשקת, צורכת חלבונים) - היה לי די ברור מההתחלה שאשאר. עזרה גם ההפתעה מהמראה שלה: מהתמונות אפשר לטעות ולחשוב שהיא בת 30 פלוס, אבל היא טוענת שבת 25 וכך היא אכן נראית.
ביקשה שאתפשט מבלי להזכיר כסף, ורק לאחר שהתפשטתי כבקשתה ולפני שנוצר כל מגע - דרשה.
כפי שכבר נאמר, לרה מתנשקת מוזר (וגם היה לה טעם כזה). בניגוד לרמז, יש לה דווקא חזה טבעי בינוני-גדול. בכללי היא מאוד הזכירה לי את ליזה ע"ה. לפחות מבחינת מראה...
עברנו למציצה, וכאן הגיעה ההפתעה: אין גמירה בפה! היא אמרה שכן, וטכנית יש, אבל ברגע שסיפקתי את קרם החלבונים - היא פשוט קפאה על קצה השרביט (למרות שניסיתי בעדינות לגרום לה לרדת לעומק העניין). משל למה הדבר דומה? ל"מתנשקת ללא לשון". מאכזב ביותר. לאחר מכן היא הציעה לי להתקלח, ובזמן שנכנסתי היא עברה לסלון והתיישבה לעשן.
חזרנו לסיבוב נוסף (לא הציעה עיסוי): היא נשארה די יבשה למרות ניסיונות שלי לענג אותה. בשלב מסוים הלבישה על הזין קונדום (סוג ז) ועברנו לפמפום קצר שהסתיים בקול ענות חלושה.
לסיכום: אולי פשוט לא היה בינינו חיבור, והיא דווקא נראית טוב, אבל כבר בהתחלה היא שידרה קרירות ולא זרמה. יש לה יופי טבעי, לא של זונה, וכך היא גם התנהגה.
גזר הדין: התאכזבתי
ח"כ מרב מיכא-ולי פשוט תחתכי-לי?
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט חולה חזה עומד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-06-/2018 בשעה 23:41
חפוזי לזה בדיוק אני כתבתי בדיווח שלי מכנית ולי דווקא היה לי איתה חיבור מדהים אבל היא לא מתמסרת, ולגבי הגמירה בפה זה 
מוזר כי אצלי היא פשוט פתחה את הפה כדי שאני יגמור לה בתוכו, אני לא הייתי מעניין בכך, אני מאוד מצטער בשבילך על 
הנפילה 
אהוב כל אדם באשר הוא
בחזרה למעלה
buskils צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט buskils ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-06-/2018 בשעה 00:05
מוזר לי הקטע של המכני שאתם מזכירים פה לי היא פשוט לא עזבה את הזין מיוזמתה וזה היה לי מוזר. כאילו אדם מכני לרוב לא יוזם דברים הוא בדרך כלל זורם עם דברים שאתה עושה ופה אני פשוט נשכבתי לנוח אחרי הסיבוב הראשון ובדרך כלל שוכבים מדברים מעבירים תזמן ופה זה היה שונה לחלוטין פשוט התחילה לחלוב לי את הזין. אותי זה הדהים....
אני בכל זאת חושב שיש פה עיניין של כימיה מינית או אחרת
בחזרה למעלה
פורטובלו צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 26/-05-/2010
מיקום/איזור: תל אביב
נקודות: 210
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט פורטובלו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-06-/2018 בשעה 01:02
אז כפפיצוי על משחק ברזיל-שוויץ החלטתי לשבור צום של כמה חודשים, מה אני אגיד, אכן מכנית...

פנים יפות (גבות עבות כמו של צ'חלאוויטה) גוף יפה וחזה יפה.
תקשורת באנגלית סבירה, שתינו אלכוהול שהבאתי, עישנו סיגריה ואז המשכנו לחדר.

נשיקות שהם כאילו על גבול הGFE, לא יודע איך להסביר..., מציצה טובה אבל גם על גבול הGFE.
בקיצור...תחושה של מישהי שלא באמת איתך, אולי בגלל השעה המאוחרת אולי בגלל התוצאה המאכזבת של ברזיל.

לסיכום:
מראה - 8
גוף -8
GFE-7.5
אין אנאלי
מציצה-7.5
יחס זמן-אחרי חצי שעה סיימנו שני סיבובים ובאתי לשעה.

נקווה שהמשחקים הבאים יהיו כמו פורטוגל-ספרד

בחזרה למעלה
french צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 14/-05-/2014
נקודות: 104
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט french ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-06-/2018 בשעה 16:47
טוב אז לאור המלצותיכם הייתי אצל הגברת אתמול .
תחושה מאוד טובה בסה"כ 
בחרתי באופציה הארוכה 
GF מצויין ( לקח קצת זמן )
מראה טוב עד טוב מאוד 
גוף נחמד מאוד .
דירה נקייה  בניין על סף התמוטטות .
היא כנראה תעבור דירה בקרוב .
עונדת צלב מזהב על הצוור .
שיחה באנגלית סבירה ביותר וסיגריה ביחד ...
מה עוד לצפות !!!!
מבחינתי שווה כל גרוש אחזור בהקדם 

בחזרה למעלה
123osher צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-10-/2012
נקודות: 333
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט 123osher ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-06-/2018 בשעה 18:35
אז גם אני ביקרתי את לרה
מדובר בצעירה מתחת לגיל 30 בוודאות
אכן אוהבת שיורדים לה (גמרה תוך כדי)
חלקה בטירוף, כוס טעים ביותר, רזה (בצורה מושלמת), שזופה מאוד, חזה לטעמי קטן מידי, מתנשקת עם לשון אבל לא ממש מתמסרת
לקחתי מסלול של 30 דקות: ירדתי לה, מצצה לי - מוצצת מעולה, גרון עמוק לקחה את הכל, לאחר מכן זיון בדוגי והפינלה- גמירה בפה שלה עד הטיפה האחרונה
מקלחת עם מים חמים - באה לבקר אותי וחילקה נשיקות תוך כדי שאני מתקלח
מומלצת,

תהנו.
בחזרה למעלה
haveriku צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 15/-11-/2017
נקודות: 269
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט haveriku ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-06-/2018 בשעה 18:51
בחמש קם צייד
ויצא את ביתו.
אל היער צעד
ובדק ארנקו.
לא פקקים לא תנועה לא קנס ולא הפללה
לא ירתיעו אותו.
מול הדלת עמד
חרמנות אחזה בו.
ברבורה לבנה
פתחה דלתה
והכניסה את הצייד לביתה.
דילו די דילו דילו דילו דילו די

ברבורה לבנה הסתכלה על הצייד בעינה
חייכה בשפתה ונתנה נשיקה
ומראש בקשה את שכרה
דילו די דילו דילו דילו דילו די

ברבורה לבנה למלאכה נגשה
גם נשקה גם ליקקה
את הצייד בביתה
לא צמה לא רעב עניינו את הצייד
רק חרמנות גדולה אל הברבורה.
ברבורה לבנה הלבישה את החליפה
והצייד החרמן בעל אותה
דולי דוי דו דו דו דו דו לי היי

שם ראשו על הכר
הצייד שעייף,
וחלום די מוכר
אל שנתו נכנס.
נערה לבנה
על הדלת דפקה,
אל ביתו נכנסה
בנשיקה גדולה.
שתי עיניה גדולות,
יפות, טובות,
כל הלילה
את הצייד אוהבות.

כל העולם שמחה.
כל העולם שמחה.

מה שרציתי לומר זה אלף אלפי הבדלות מהצייד בשיר המקורי
אנחנו לא הורגים ולא פוגעים באף אחד או אחת.
אנחנו ציידים של חוויות אנחנו ציידים של חלומות ושל פנטזיות.
תהיו שמחים במה שאתם
תהיו גאים במה שאתם.
תמשיכו לזיין לשמוח לאהוב לחיות.

באשר לברבורה:
התקשרות ותאום הכל בווטצאפ. די פשוט וקל.
בחורה בסוף שנות ה 20 מאוקריאנה
רזה שדיים בינוניים גוף יפה תחת סקסי
יש לה שיזוף עדין ועור לבן מתחת לתחתון אותי זה די מגרה
אחלה מיקום ברחוב בן גוריון בבת ים מול הים.
מחיר 300 30 דקות 400 40 דקות 500 שעה. אני לקחתי מסלול של 40 דקות
אוהבת להתנשק. יודעת לשחק עם הלשון
מוצצת סבבה רטוב וחם בלי חציצה אך לי מצצה רק שתי דקות (לא ביקשתי עוד)
אוהבת שיורדים לה. בתחילה ניראת טיפה קרה אבל אחרי שמשתחררת עוברת לגניחות בקולי קולות ואפילו רעידות
אוהבת סקס בכל תנוחה בשילוב נשיקות
אני השפרצתי בדוגי תוך גניחות בקולי קולות של הברבורה.
לא מוכנה לאנלי גם בתוספת.
לא יודע לגבי גמירה בפה אבל קל לבדוק איתה בווטצאפ

נמצאת עד אמצא אוגוסט ואז צריכה לחזור הביתה אולי אספיק לבקר באוגוסט לפני שעוזבת.

https://www.sexadir7.com/place.asp?AdvertiseID=21704
תעשה טוב תרגיש טוב
בחזרה למעלה
פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-06-/2018 בשעה 19:27
דיווח נפלא, למרות שאני ממש לא מסכים איתו... ואין צורך לפתוח שרשור:
https://www.sexforum.co.il/forum_posts.asp?TID=63382
בחזרה למעלה
Snake74 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 16/-02-/2016
נקודות: 194
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Snake74 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-06-/2018 בשעה 19:32
אדמין יקר אפשר לאחד פוסטים. יש פה לפחות עוד 2 על אתה אחת ושמה לרה.
בחזרה למעלה
niceGuy צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 27/-03-/2012
נקודות: 137
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט niceGuy ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-06-/2018 בשעה 10:37
אני בהלם.
החוויה שלי היתה הפוכה לחלוטין מכל מה שמתואר פה בפורום.
אני ממש אבל ממש לא אהבתי את מה שראיתי - קיבלה אותי בחורה עם לוק תאילנדי ממוצע, שחומה, לא נמוכה ולא גבוהה, גוף לא רזה, פנים לא משהו, רגליים וכפות רגליים לא מושכות בעליל - שוב, גוף ולוק תאילנד ממוצע.
רציתי לבטל באותו רגע אבל נשארתי כי קבעתי איתה יום מראש.
אמנם הבחורה חולת רימינג אבל לא זה מה שקונה אותי.

אני בהלם שהחוויה שלי הפוכה לחלוטין לחוויה של שאר האנשים פה. 
נדיר שזה קורה.
אני די בטוח שאני לא טועה בבחורה (ברחוב ג*נ*סר בבת ים).

בחזרה למעלה
Snake74 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Snake74 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-06-/2018 בשעה 11:04
מספר שלה, זה שמופיע בפרסום לא מחובר!
איך זה יכול להיות?
בחזרה למעלה
K.dorant צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 11/-06-/2017
נקודות: 22
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט K.dorant ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-06-/2018 בשעה 14:44
לדעתי לא פגשת את לארה המדוברת..
גם כשאני דיברתי עם הפקידה בטלפון ברגע האחרון שאלתי  אם מדובר בלארה והיא נזכרה לומר " שלא.. נמצאת בדירה ויקה לארה תחזור בעוד 3 ימים.." ואכן כך היה חזרתי אחרי 3 ימים לדירה לארה כמובן היתה 
והיה אחלה סאשין

בריאות לפני הכל..
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט חולה חזה עומד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-06-/2018 בשעה 15:07
במקור פורסם על ידי niceGuy niceGuy כתב:

אני בהלם.
החוויה שלי היתה הפוכה לחלוטין מכל מה שמתואר פה בפורום.
אני ממש אבל ממש לא אהבתי את מה שראיתי - קיבלה אותי בחורה עם לוק תאילנדי ממוצע, שחומה, לא נמוכה ולא גבוהה, גוף לא רזה, פנים לא משהו, רגליים וכפות רגליים לא מושכות בעליל - שוב, גוף ולוק תאילנד ממוצע.
רציתי לבטל באותו רגע אבל נשארתי כי קבעתי איתה יום מראש.
אמנם הבחורה חולת רימינג אבל לא זה מה שקונה אותי.

אני בהלם שהחוויה שלי הפוכה לחלוטין לחוויה של שאר האנשים פה. 
נדיר שזה קורה.
אני די בטוח שאני לא טועה בבחורה (ברחוב ג*נ*סר בבת ים).

זאת הבחורה אחי ואני מאוד מתפלא שזה הרושם שקיבלת ממנה 
כי הדיווחים כאן פשוט נפלאים עליה
אהוב כל אדם באשר הוא
בחזרה למעלה
Snake74 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Snake74 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-06-/2018 בשעה 16:59
חברים, לא הבנתי כלום מספר טלפון שמופיע בדף שלה 21704 בסוף, לא מחובר.
המספר מסתיים ב6982.
מישהו יכול לעזור לי עם זה.
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט חולה חזה עומד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-06-/2018 בשעה 20:32
במקור פורסם על ידי Snake74 Snake74 כתב:

חברים, לא הבנתי כלום מספר טלפון שמופיע בדף שלה 21704 בסוף, לא מחובר.
המספר מסתיים ב6982.
מישהו יכול לעזור לי עם זה.
למה לא מחובר? הרגע התקשרתי והטלפון זמין
אהוב כל אדם באשר הוא
בחזרה למעלה
haveriku צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 15/-11-/2017
נקודות: 269
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט haveriku ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-06-/2018 בשעה 20:36
זה המספר אחי לא מכיר אחר. מסתיים ב ב6982
היא נראית בתחילה קרירה אבל אחרי ריכוך היא נמסה לגמרי
וכולה שלך
אם אתה בכל זאת חושש תוותר לא חסר למי ללכת.
תעשה טוב תרגיש טוב
בחזרה למעלה
חמש תלתן צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 12/-02-/2016
נקודות: 959
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט חמש תלתן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-06-/2018 בשעה 21:48
במקור פורסם על ידי niceGuy niceGuy כתב:

קיבלה אותי בחורה עם לוק תאילנדי ממוצע, שחומה, לא נמוכה ולא גבוהה, גוף לא רזה, פנים לא משהו, רגליים וכפות רגליים לא מושכות בעליל - שוב, גוף ולוק תאילנד ממוצע.

לרה תאילנדית? היא היתה תאילנדית כל הזמן ורק עכשיו מזכירים את זה? זה משהו מהותי במראה של בחורה. יש כאלה שאוהבים ויש כאלה שלא אבל מוזר שזה הוזכר רק אחרי 80 דיווחים ותגובות.

בחזרה למעלה
פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-06-/2018 בשעה 22:49
במקור פורסם על ידי haveriku haveriku כתב:

היא נראית בתחילה קרירה אבל אחרי ריכוך היא נמסה לגמרי
וכולה שלך

לא, היא לא... היא נשארת קרירה. ויבשה.
בחזרה למעלה
booman צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט booman ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-06-/2018 בשעה 08:26
בחזרה למעלה
booman צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט booman ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-06-/2018 בשעה 08:31

טוב, אז השרשור הזה מתחיל להתברבר ומתחיל להיות הזוי מבחינת התיאור של לארה,

כבר הפכו אותה לתאילנדית שנותנת שירות קריר. כאילו מההההה???

אני מעוניין לשים את הדברים על דיוקם:

לא שיש לי דבר נגד תאילנדיות אבל - לארה היא רוסיה מארץ הרוסיות ונראית מצוין!

לארה נותנת שירות – GFE

לארה מנשקת ומתנשקת כמו מאהבת מחבקת וחמה.

לארה גם יודעת להזדיין גם כמו זונה, היא לא ביישנית ומבינה עניין והכי חשוב מבינה את רצונות הלקוח וזורמת לכיוון שלו.

לארה היא החוויה אצל נערה עובדת הטובה שהייתה לי. היא מלאת חן חיוכים וצחוקים, גם דוברת אנגלית.

אני שמח לפרגן משתי סיבות – שיהיה טוב לחברי הפורום שיבקרו עובדת מצוינת, וגם שמי שנותנת שירות טוב תרוויח.

שבת שלום לכולם :-) 

בחזרה למעלה
buskils צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט buskils ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-06-/2018 בשעה 18:22
בהחלט מסכים החוויה היית מאוד טובה אם המזומנים היו יותר זמינים אצלי יש סיכוי הייתי גר לה במנוש כי היה כייף לרדת לה וליראות אותה גומרת.... 
בחזרה למעלה
moshecohen צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 23/-10-/2017
נקודות: 20
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט moshecohen ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-06-/2018 בשעה 19:32
הבחורה משום מה כבר מאתמול לא מגיבה הווטסאפ, חוץ מ "hi" על הודעה הראשונה. וכן קוראת את ההודעות .
אולי עמוסנעמוסה מדי ?..
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט חולה חזה עומד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-06-/2018 בשעה 20:17
לראות אותה גומרת זאת חוויה שכל גבר חייב לחוות 
יש לה גמירה מהיפות שראיתי
אהוב כל אדם באשר הוא
בחזרה למעלה
ג'וני חרמן אש צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-09-/2017
נקודות: 13
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט ג'וני חרמן אש ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-06-/2018 בשעה 00:55
מצוננת. חטפה שפעת מזגנים
חיה את היום, מחר לא יחזור.
בחזרה למעלה
bil 123 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 13/-12-/2008
נקודות: 126
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט bil 123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-06-/2018 בשעה 14:09
הייתי. כל התיאורים של השכנים מעלי נכונים.
אני מאוד אהבתי. שירותית ומתוקה. לקחתי מסלול חצי.
האם אחזור?
כן. בוודאי
בחזרה למעלה
פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-06-/2018 בשעה 20:29
במקור פורסם על ידי booman booman כתב:

כבר הפכו אותה לתאילנדית שנותנת שירות קריר. כאילו מההההה???<o:p></o:p></span>

לא שיש לי דבר נגד תאילנדיות אבל - לארה היא רוסיה מארץ הרוסיות ונראית מצוין!לארה גם יודעת להזדיין גם כמו זונה, היא לא ביישנית ומבינה עניין והכי
חשוב מבינה את רצונות הלקוח וזורמת לכיוון שלו.לארה היא החוויה אצל נערה עובדת הטובה שהייתה לי. היא מלאת חן חיוכים וצחוקים, גם דוברת אנגלית.אני שמח לפרגן משתי סיבות – שיהיה טוב לחברי הפורום שיבקרו עובדת מצוינת,
וגם שמי שנותנת שירות טוב תרוויח.

בגלל שיש מי שחולק עליך ומדווח את מה שהוא חווה זה הזוי?
לארה קרירה, לא יודעת להתנשק ולא באמת מאפשרת גמירה בפה.
תקתנית עם טאקט.
בחזרה למעלה
הפטיש צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 27/-02-/2009
נקודות: 105
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט הפטיש ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-06-/2018 בשעה 08:58
ביקרתי את לארה ומאוד נהנתי. לא אחזור על כל הדברים החיוביים שנכתבו אבל אני יכול לאשר שהכל נכון לטעמי.
אני מתכוון לבקר אותה שוב. 
תודה לכל החברים שעזרו לי במס' טלפון לא אזכיר את שמם אבל אודתי לכל אחד באופן אישי. ויש כאן בפורום הרבה 
חברים טובים.

נ. ב לארה בקרוב עוברת דירה לא מסרה כתובת אבל אמרה במרחק 5דקות מהדירה שנמצאת היום. 
בחזרה למעלה
Black צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 30/-06-/2015
נקודות: 261
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Black ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-06-/2018 בשעה 10:15
בוקר בוקר טוב 

הייתי אצל לארה לפני שבועיים . לא דיווחתי מטעמים השמורים עימי . כמובן שהלכתי בשל התגובות החיוביות עליה באתר . לא ארחיב על המראה החיצוני או אכנס לפרטים בקשר לסקס כי כבר נכתב רבות על הבחורה . חשוב לי לציין שלארה היא : 

בינונית מארץ הבינוניות ( גם במראה וגם בשירות ) ...וזהו  

הפוך כל חסרון ליתרון
בחזרה למעלה
labelo צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 22/-08-/2017
נקודות: 198
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט labelo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-06-/2018 בשעה 10:32
ביקרתי את הגברת,לקחתי מסלול קצר חצי שעה.אי אפשר לבקש יותר מזה תמורת 300 שח. מציצה טובה וארוכה בלי גומי פלוס רימינג משובח, היא אמרה שאוהבת ללק חורים וככה זה נראה באמת(עשתה קולות סקסים בזמן שליקקה וממש התאבדה על החור השחור) אחר כך עברנו לדוגי בעמידה ליד המיטה, יש לה גוף לא רע ודי חטוב אבל תחת קצת קטן(אני אוהב כשיש מה לתפוס במקומות הנכונים) סהכ זיון נחמד, אין לה בעיה עם פליקים וסטירות. רציתי לגמור לגברת בפה וכך היה, הורידה לי את הקונדום מהר וביקשה זרע חם וטרי בפה.לסיכום,הזיון הכי טוב שהיה לי ב300 שקל עם בחורה חמודה שיודעת את העבודה ועושה אותה עם חיוך וגישה חיובית. כנראה שאחזור בעתיד, סופש נעים לכולם
בחזרה למעלה
Stefanbatyam1 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 23/-12-/2017
נקודות: 9
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Stefanbatyam1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-06-/2018 בשעה 10:38
אין על בת ים!
כמו כל בוקר מאז שיצאתי לפנסיה, יצאתי להליכת בוקר על הטיילת ועל החוף, עם מושיק, עוד בטלן כמוני.
התאמצנו והזענו, אך הרגשנו מלאים כוחות ואון נעורים.
פותחים שולחן אצל הגורילה, ומתחילים בפלברה.
מגיעים לשלב הבירה, ופתאום מצטרף גם אייל גולן ( רק ברמקולים ), ואנחנו מייד עוברים על הדיבר העשירי, ומפנטזים על רוסלנה.
תוך כדי דיון סוער בעד ונגד הסיליקון, זורק מושיק פצצה !!
" עזוב את השולחן, לך 200 מטר דרומה, עלה לקומה ראשונה, ופגוש את אחותה הצעירה של רוסלנה !!! "
עד שהבנתי מה קורה, הוא כבר מצלצל וקובע פגישה לעכשיו.
העיר אותה משנת הבוקר .
הלכתי, עליתי קומה, נכנסתי , נדהמתי!!!
והתחלתי לזמזם את אייל גולן.
ממש "אחותה הקטנה".
ממש אותם פנים, גובה דומה וגוף דומה.
היא גם מאוקראינה.
להערכתי בת 25, חזה טבעי, עור חלק, אנגלית טובה.
בחורה נחמדה ולבבית, מקצוענית, מאוד מאוד משתדלת.
זורמת להכל מכל כיוון.
כולל רימינג וגמירה בפה.
דירת 3 חדרים מטופחת, בבניין מוזנח, וחדר מדרגות שבור.
 500 לשעה מופלאה, עם "אחותה הקטנה של רוסלנה".
כמו שאמרתי:
"אין על בת ים".
מספר הטלפון נגמר ב 6982
בחזרה למעלה
gta3 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 18/-11-/2014
נקודות: 738
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט gta3 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-06-/2018 בשעה 15:18
איפה היא מפרסמת ?
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  <1234>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.01
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd.