גלי - קיבוץ ברקאי

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  12>
כותב
  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
טייגר וודס צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 06/-09-/2009
מיקום/איזור: Israel
סטאטוס: לא מחובר
נקודות: 166
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט טייגר וודס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: גלי - קיבוץ ברקאי
    פורסם: 15/-06-/2017 בשעה 09:35
נתקלתי בפרסו ביד 2 בקיבוץ ברקאי בחורה בשם גלי מודגש במודעה שהיא ישראלית.
מתקשר, מבטיחה מסאז', בודי ופינוק מלא ב 300 לשעה. מאוד נחמדה וזורמת בטל.
הגעתי בשעה שקבענו היא מקבלת בדירת צעירים כזאת של קיבוץ לא הכי דיסקרטי (ובקיבוץ בטח לא ישאר דיסקרטי לאורך זמן), פתחה לי את הדלת בחורה מלאה (על גבול השמנה), לבושה יפה וקיבלה את פני בנשיקה על השפתיים.
שאלתי לגבי תשלום אמרה בסוף. שאלתי אם יש בעיה לגמור פעמיים אמרה שבשמחה, הציעה מקלחת.
התחלנו בעמידה שאני מאחורייה מפשיט אותה והיא דופקת לי נשיקות, לאחר מכן עברנו למיטה והיא שאלה האם לשים קונדום למציצה, אמרתי שבלי, מציצה מעולה בלי ידיים כשבאתי לגמור אמרתי לה אבל היא לא הפסיקה עד לגמירה בפה.
לאחר מכן ביקשה שאשכב על הבטן והיא התחילה בעיסוי, עדין ולא מקצועי כמו שאני אוהב.
לאחר 5 דקות שאלה אם אני מוכן לסיבוב שני התהפכתי בשמחה התחילה במציצה והזהירה לא לגמור שוב בפה "כי אתה צריך גם לזיין אותי". אחרי המציצה עברנו לזיון במגוון תנוחות כשהתעייפתי הורידה וחזרה למציצה ועבודת יד לבקשתי עד להשפרצה....
שילמתי 300+ 50 טיפ.
לסיכום הבחורה מלאה ולא שיא היופי אבל יש בה משהו סקסי, חזה גדול ונעים למגע.
השירות שלה מעולה, נחמדה, זורמת לבקשות הלקוח והכי חשוב לא לוחצת ולא מתקתקת

ממליץ בחום!!!!
בכל אופן למי ששם לב התדירות שלי באתר ירדה מאוד בשנה האחרונה אז אני חושב שיש מספיק פרטים בהודעה כדי שתמצאו את המספר לבד....

שמרו לי עלייה
טייגר וודס כי אין חור שאני לא משחיל
בחזרה למעלה
Guests צפה בגלילה למטה
פורום סקס, אורח
פורום סקס, אורח
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Guests ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-06-/2017 בשעה 12:36
ברוך שובך טייגר

סחתיין על הגילוי, אבקר בקרוב אם אתגבר על בעיית הדיסקרטיות (או שאחנה בקיבינימט).

נראה כמו מציאה באיזור המת הזה
בחזרה למעלה
Shon diesel צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 01/-12-/2015
נקודות: 113
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Shon diesel ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-06-/2017 בשעה 15:06
ראשית, תודה רבה לטייגר וודס, גילוי חשוב מאוד אך הייתי היום והתאכזבתי. בדמיוני חשבתי על נערת קיבוץ תמימה (הפרשנות שלי בלבד, לא בא בטענה לאף אחד חס וחלילה), קיבלתי מקצוענית, הרבה מאמי ומאמי במתק שפתיים. לא עיסוי ולא נעליים, מקלחת ולמציצה זריזה וקדימה להכנס...נכנס בדוגי מבסוט, הבחורה מעודדת במלאכותיות, לא גומר, עוברים למסיונרית, לא גומר, עוצר לנוח רגע, הגברת קמה מביאה מגבון, אומר לה שלא גמרתי עדיין, מתעלמת או לא שומעת...פתאום אומרת לי: קבעתי תור לפדיקור בחדרה, חייבת לעוף...אצא אתך, אמרתי לה רגע לא גמרתי..מתיישבת על המיטה לוקחת משחה, באה להביא לי ביד, אמרתי לה שלא גומר לא במציצה ולא ביד, אמרה שחייבת ללכת...בגלל טוב הלב שלי הפסדתי 300 שקל ולא גמרתי, לא רואה טעם להכנס לוויכוחים כאשר הבחורה לא בעניין, תקראו לי פראייר, אני בנאדם. אציין שנחמדה ונינוחה אך לא אחזור, אהבתי את הגוף והציצים.
בחזרה למעלה
טירון ירוק צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 17/-12-/2007
נקודות: 1209
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט טירון ירוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-06-/2017 בשעה 11:14
לא קיבוצניקית , לא תמימה ולא נעליים - מקצוענית לגמרי אבל נחמדה עם תקשורת טובה .   המראה זה ענין של טעם , אני דווקא אהבתי למרות שבדרך כלל לא מתחבר למלאות .

אמנם הפרסום הוא עיסוי אבל אין לזה זכר אצלה .   יחד עם זה אפשר להרגיש חופשי שהרי מי שבא בא להתפנק - כך היא אומרת.

הדיסקרטיות של המקום באמת על הפנים ולדעתי לא יעברו ימים רבים עד שאנשי הקיבוץ יתקתקו אותה משם , אבל הדירה נחמדה ונקיה כמו הגברת.

בהצלחה וכמובן תודה גדולה לאלוף הגולף שהאיר את דרכנו .....קריצה
בחזרה למעלה
Shon diesel צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 01/-12-/2015
נקודות: 113
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Shon diesel ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-06-/2017 בשעה 15:53
שוב שלום, 
בעניין גלי, חייב לציין שמדובר בבחורה טובה, נחמדה ושירותית מאוד, לא טענתי אחרת בהודעה הקודמת, היא הבינה שהתאכזבתי וביקשה שאבוא שוב אליה כי חשוב לה שאצא מרוצה.
אכן ביקרתי אותה שנית והחוויה הייתה שונה וטובה מהפעם הראשונה, גלי נתנה לי את מלוא הפינוק ומלוא הזמן, נפרדנו בנשיקה וחיבוק.
חשוב לדעת לפרגן כשצריך.
תודה
בחזרה למעלה
שוגל ברכות צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-08-/2011
נקודות: 133
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט שוגל ברכות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-07-/2017 בשעה 12:20
הייתי ואין סכנה שאחזור...
אני בהחלט חושב שמשיכה זה פונקציה של כימיה אבל לחשוב שגל מושכת זה ממש מצריך דימיון מפותח או הרבה אלכוהול.
הבחורה מאוד מלאה ולא הצלחתי לאתר משהו מושך בה.
היא כן נחמדה ומנסה לרצות אבל לצערי לא במקצוע הנכון, גם המציצה נעשת עם הרבה שיניים.
בהחלט לא שווה 300 שח.

צריך גם לזכור שיומיים לפני כן הייתה אצל ליזה מבת ים כך שהפערים היו אקסטרה מחודדים
בחזרה למעלה
coldex צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 21/-06-/2017
נקודות: 1
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט coldex ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-07-/2017 בשעה 09:54
לאחר בדיקת ההמלצות המגוונת שהיית כאן,החלטתי ללכת לבקר את גלי
מקווה שזה יעזור לקבלת אינדקציה על הבחורה או לפחות מנוקדת מבט אישית שלי.
התקשרתי היית מאוד נחמדה ומשוכת בפון,קבענו ובדרכי לקיבוץ ברקאי נהנה מהדרך..
הגעתי למקום לא הכי דיסקרטי אבל מסודר, נקי, ממוזג יש מקלחת והאווירה נעימה.
גלי בחורה מלאונת לא שמנה לטעמי ואף מאוד מושכת(אך זה טעם אישי).
חזה גדול ונעים ותחת שפשוט כיף לתפוס.
לאחר סמול טוק קטן איתה ושנוצר חיבור(ממש חשוב לה).
קיבלתי פינוק בלא מובן המילה מציצה רטובה ולא תקתקנית +גמירה בפה.
לא התייחסה בכלל לזה שגמרתי וביקשה שאזיין אותה חזק עכשיו, עשינו כמה תנוחות שנהנתי מכל אחת.
לסיכום המראה החיצוני זה משהו שצריך להתחבר לטעמי גלי לא שמנה בגדר הנורמאלי והנחמד לאהובים.
אני נורא נהנתי וממליץ בחום,אני בהחלט אחזור.
לאכול אוכל בריא,זה כמו לקיים יחסי מין רק בשביל תינוק.
בחזרה למעלה
חריש 1 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 05/-07-/2017
נקודות: 15
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט חריש 1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-07-/2017 בשעה 21:44
לכל החברים שלום

לאחר תקופה ארוכה שלא יכלתי להגיב ולשלוח דיווחים על מעללי ועל בחורות מומלצות
עקב סיבה שאינה ברורה לי לא הצלחתי להכנס לפורום תקופה ארוכה ועכשיו זאת הזדמנות בשבילי להשלים
את החסר.
יש לי הרבה מאד אינפורמצייה על מקומות ובנות באיזור חדרה ואשמח לחלק את האינפורמציה הזאת עם חברי הפורום
כל מי שיפנה אלי בפרטי יזכה למענה גם אם זה יהיה בעיכוב קל , עקב עומס בעבודה או כמות רבה של פניות.
רציתי רק להגיב בנושא של גלי שהוזכרה כאן.
כאחד שמכיר את הבחורה שנים ונמנה על הנהנים משרותיה. הבחורה אומנם לא בת 18 כבר ולא רזה ושדופה אבל
אין ספק שהיא אחת מהבחורות שיודעות לפנק בצורה נפלאה. היחס שלה לכל לקוח ולקוח הוא מדהים תמיד חייכנית
ומציעה ללקוחות שתייה חמה או קרה לפי הצורך.הבחורה מאד ליברלית ואין כמעט דבר שלא תסכים לנסות ולחוות 
ורוצה לרצות כל לקוח ולקוח.נכון שאיננה דוגמנית אך בהחלט יש לה גוף לטעמי ולכל חובבי הבחורות שאוהבים שיש מה לתפוס.
קשה לי להבין את אותם אלה שמגיעים אליה ולא מתרשמים לטובה ובכל זאת נכנסים איתה ואחר כך מעבירים ביקורת על איך שהיא נראית
הרי ראיתם מראש...אז למה נכנסתם בכל זאת?מדוע לקלקל לאחרים שכן אוהבים בחורות כמו גלי?
ואם כבר נכנסתם למרות שהבחורה לא נראית לכם...אז מה זה אומר אליכם ועל יכולת השיפוט שלכם?
כדאי שכל אחד יחשוב על מה שכתבתי פה ויעשה חשבון נפש עם עצמו. לא מצא חן בעינייך- אל תכנס!
נכנסת ... לפחות תהיה הוגן עם הבחורה ועל תשמיץ אותה!
זאת דעתי ואשמח לשמוע תגובות על כך. ושוב מזמין את כל מי שרוצה אינפורמצייה על בנות באיזור חדרה לפנות
אלי בפרטי. לילה טוב   ג'ו
בחזרה למעלה
leonardo צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 13/-11-/2016
נקודות: 18
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט leonardo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-09-/2017 בשעה 23:32
היייתי היום אצל גלי.

היא ישבה לי בראש כבר הרבה זמן וסקרנה אותי,Wacko
מצד אחד אחרי הנפילה עם ורד מנתניה היה ברור לי שהתגובות בפוסט, מבחינת מראה,  מעודנות. וזה בסדר, אני מבין שחברים שקיבלו שירות (וגלי יודעת לתת שירותאצבע למעלה) לא רוצים לתת תיאורים לא מחמיאים כי הם בכל זאת קיבלו שירות...
מצד שני זה שהיא כתבה כאן וגם הגיבה לי אישית בתיבת דואר, משך אותי - אבל לא מספיק.
בימים האחרונים אני במצב של חוסר שובע מיני שגרם לי לגבש פטיש חדש: אני רוצה לזיין שמנה. 
כן. גלי שמנה והיה לי ברור שהיא תהיה כזאת. התחלתי לפנטז רק על שמנות ומלאות ופחות על חטובות וכוסיות שאני בדיפולט נמשך אליהן.
אחרי יומיים של ניסיונות הצלחתי לתאם איתה לצהריים.
ההתחלה הייתה לא טובה והיא נתנה לי לחכות חצי שעה!!!!!כועס הגעתי עד כאן אז נתתי צ'אנס. הרבה צ'אנס! אבל ידעתי שמהו טוב מחכה לי.
כשסופסוף תפסתי אותה השיחה ישר הגיעה לmode חברי, דבר שסלל אותה אלי. 
כיוונה,
 הגעתי,
 פותחת דלת (חוויה אחרת לזיין זונה  בחדר בקיבוץ ),
 נכנס.
לא טעיתי, גלי שמנה.
אבל משהו בדיבור שלה בעברית (חוויה אחרת לזיין זונה בעברית ), התקשורת שלנו והרצון להגשים פטיש חדש השאיר אותי בחדר.
לא יכול להגיד על גלי שהיא סקסית ולא שהיא יפה (בעייני) אבל היא חושנית והיא משדרת סקס מהרגע שאת רואה אותה.
האנרגיה הטובה המשיכה גם בסקס עצמו.. מה אני אגיד לכם.. הרגשתי שאני מזדיין עם היזיזה חולת המין שלי.. זיון בחברות Handshakeוקבלת חולה המין האחר.
האקט עצמו התחיל בירידה שלה, היא חולה על ירידות - אני קצת פחות אבל נתתי לה ונהניתי תו"כ כדי היא שואלת מה אני אוהב? אני אומר לה כל מיני דברים ובסוף דוחף שאני אשמח לאנאליקריצה.. הסתכלה על חבריקו הסתכלה עלי, אמרתי לה שהוא ידידותי, אמרה שהיא תפנק חיוךחיוך
אחרי הירידות, גלי התיישבה עלי והתחילה להשתפשף על החבר עד שגמרה בקול תרועה (באמצע הקיבוץ בצהריים!! חוויה אחרת )מוחא כפייה נפלה הצידה, הכריזה שללא ספק אני מקבל את האנאלי אצבע למעלהשלי ומיד אחריזה הודיעה שהיא צריכה כמה דקות להתאושש. לא נתתי לה יותר מידי זמן והיא שמחה. עכשיו כבר הפכתי אותה על הגב והתחלתי קודם מקדימה, מה אני אגיד לכם, מעולם לא הרמתי ככה רגליים של שמנה שנפתחה לפני במלוא הדרתה האורגזמית (חוויה!!!...) כשהייתי מוכן לגרנד פינאלה ביקשתי ממנה שתכין עצמה לאירוע לשמו התכנסנו. איזה תענוג!!! היא טובה!!! אמרה לאט ואז פשוט נסחפה עם הקצב המתגבר,  wwwwwooowwwww.מוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייה
גמרתי.
צנחתי.
שוחחנו.
התלבשתי 
ועפתי. 

גלי הגשימה לי פטיש, פנטזיה, צורך בלתי נשלט, תקראו לזה איך שאתם רוצים.
 תודה גלי, מכל הלב והדחפים.

300 לירות 
בונבוניירה + נחמדות+ כלי ידידותי + השקעה בסיפוק צרכיה = אנאלי   

חוויה אחרת!!!!

קשה זה טוב
בחזרה למעלה
SunnyDark1 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 28/-01-/2014
נקודות: 99
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט SunnyDark1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-10-/2017 בשעה 15:05
מפרסמת במספר מקומות שונים ביד2, בין היתר כרכור, פרדס-חנה, בניימינה, קסריה וכו'
בפועל מקבלת בקיבוץ ברקאי בדירת צעירים קיבוצית טיפוסית.
מפרסמת עיסוי אבל בפועל זה נטו זיון.
שירותית למדי והמציצה והזיון סבבה.

לא נראת טוב לטעמי , שמנה, ופנים לא יפות, אבל מאד נחמדה ומשתדלת, משרה אווירה קלילה וחיובית.
מחיר 300.
אישית לא נראה לי שאחזור.
בחזרה למעלה
leonardo צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 13/-11-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט leonardo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-10-/2017 בשעה 15:30
אפשר לאחד שרשורים
http://www.sexforum.co.il/forum_posts.asp?TID=55801
קשה זה טוב
בחזרה למעלה
Tittyphile צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-09-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Tittyphile ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-10-/2017 בשעה 20:03
הייתי אצלה היום. למרות הביקורות על המראה שלה, דווקא הפתיעה אותי די לטובה. לא חתיכה הורסת, אבל הפנים היו בסדר גמור ולא היתה שמנה מדי, פשוט מלאה בגבול הטעם הטוב. 
אחרי שהסרתי את בגדיי והתקלחתי, התיישבתי על המיטה והיא התחילה במציצה מפנקת תוך כדי שאני משחק לה בציצי הגדול והנעים שלה. לאחר מכן פינקתי אותה בירידה למשך מספר דקות ועברנו לזיון במיסיונרית. לצערי נרתעה מהגודל של הזין שלי וסירבה לרכב עליו, אז נתתי לה למצוץ לי אותו עוד קצת וביקשתי לזיין לה את החזה. אמנם יש לה חזה גדול, רך ונעים, אבל לא מספיק גדול כדי להכיל את הזין שלי בצורה נוחה. לצערי הרב, קצת איכזבה אותי כשלא הסכימה לתת לי לגמור לה בפה, אז המשכתי עם הזיון שדיים למשך מספר דקות עד להשפרצה בין השדיים הגדולים שלה.
לסיכום:
יתרונות:
-מלאה במידה הנכונה ונראית סך הכל לא רע. 
-נותנת מציצה נעימה
-חזה רך ונעים

חסרונות:
-לא הסכימה לגמירה בפה
-הפגינה פחות התלהבות והנאה בזמן שירדתי לה וזיינתי אותה.

האם אחזור? למרות חוסר הנוחות המובהק של המיקום והאכזבות שלי ממנה, בהחלט יש מצב. 
בחזרה למעלה
69Asi69 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 10/-05-/2014
מיקום/איזור: מרכז
נקודות: 721
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט 69Asi69 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-10-/2017 בשעה 01:27
גם אני הייתי אצלה לאחרונה,
לא אהבתי את המראה שלה והסתובבתי ללכת,
היא נראתה מבואסת, אמרתי שאני מוכן להישאר אם ב 300 ₪ יהיו שני סיבובים מלאים הכוללים אנאלי, גלי הסכימה :-)

אז הסיבוב הראשון היה אנאלי חזק ובסיבוב השני היה ארוך ובסוף לא גמרתי - מבחינתה נתנה כמה זמן שאני צריך בשביל לגמור פעם שניה אבל היא ממש לא נראת טוב... וכשלא עומד אז לא עומד....

לא אחזור - לא הסגנון שלי.
החיים הומצאו כדי לנצלם, הנאה מינית היא ההנאה המועדפת עלי :-)
בחזרה למעלה
toti10 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 15/-03-/2014
מיקום/איזור: חדרה
נקודות: 174
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט toti10 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-10-/2017 בשעה 00:07
יש מצב לטלפון של גלי ?
בחזרה למעלה
מתוקי צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 15/-05-/2009
נקודות: 8
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט מתוקי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-10-/2017 בשעה 00:36
toti10
שלחתי לך בפרטי
בחזרה למעלה
MAC צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-08-/2011
נקודות: 19
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט MAC ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-10-/2017 בשעה 10:55
אשמח גם לקבל את הטלפון של גלי
בחזרה למעלה
מוטי83 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 15/-05-/2012
נקודות: 98
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט מוטי83 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-10-/2017 בשעה 23:18
האם יש מישהו שהיה אצל גלי וגם היה אצל שרי שהיתה בזמנו בבני ברק ויכול להשוות? מבחינת מראה, פינוק וכו'?...
תודה רבה!
בחזרה למעלה
סרחיו צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 27/-03-/2016
נקודות: 95
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט סרחיו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-10-/2017 בשעה 23:34
דגמתי את הגברת,
נחמדה,אשת שיחה לבבית
מציצה בינונית,הרגשתי שיניים,
שמנמנה מלאה אבל מטופחת,
בשנות ה40המוקדמות שלה
הגברת מטופחת
נהנתה המיסיונרית..
ביקשה לא אנאלי..
מכיוון שאמרה..״קדחו לי היום את החור״..
באמת היה קצת פתוח ונפוח..
300שח..
החיים קצרים,חייבים להנות
בחזרה למעלה
twiceinday צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-01-/2013
נקודות: 6
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט twiceinday ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-10-/2017 בשעה 23:44
הייתי אצל גלי כמה פעמים
המראה אולי לא מלכת יופי, אך היחס והשירותיות מחפים על החסרון.
ביקשתי יפה וקבלתי ממנה רשות לאנאלי.
נהנתי וחזרתי
בחזרה למעלה
goli צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 17/-10-/2017
מיקום/איזור: פרדס חנה
נקודות: 1
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט goli ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-10-/2017 בשעה 12:03
למה אני צריך לחכות הרבה זמן  לאישור שאלה שהפנתי לחברי הפורום
בחזרה למעלה
Davi30 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 05/-11-/2017
נקודות: 2
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Davi30 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-11-/2017 בשעה 12:02
אשמח לקבל את הטלפון של גלי
בחזרה למעלה
Davi30 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 05/-11-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Davi30 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-11-/2017 בשעה 22:47
אשמח לקבל את הטלפון
בחזרה למעלה
מחפש גיוון צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 06/-12-/2010
נקודות: 126
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט מחפש גיוון ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-11-/2017 בשעה 14:47
ביקור ראשון אצל גלי,
לא ענתה בטלפון אבל התיאום בסמסים היה יעיל ונוח.
באתי עם חששות לגבי המראה, אבל בסה"כ נראית סביר לשמנה, כולל פנים.
מי שכתב שההרגשה היא כמו להזדיין עם יזיזה תיאר בצורה טובה את החווייה, זו גם הייתה ההרגשה שלי.
הדבר היחיד שהעיב היה ריח לא טוב ודי מורגש מלמטה, והמראה של הכוס שלה - קוצני ושפתיים מפותלות
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט טירון ירוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-11-/2017 בשעה 15:46
במקור פורסם על ידי מחפש גיוון מחפש גיוון כתב:

הדבר היחיד שהעיב היה ריח לא טוב ודי מורגש מלמטה, והמראה של הכוס שלה - קוצני ושפתיים מפותלות

מאד מעיב , וזה לא בגלל חוסר שימוש .....
בחזרה למעלה
69Asi69 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 10/-05-/2014
נקודות: 721
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט 69Asi69 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-11-/2017 בשעה 00:08
הריח בכוס לא היה טוב אז עברתי לעקוז :-)

היא מקבלת בתחת חופשי... ללא כל תוספת תשלום...

אישית אני לא אחזור... אני מעדיף בחורות מושכות יותר...
החיים הומצאו כדי לנצלם, הנאה מינית היא ההנאה המועדפת עלי :-)
בחזרה למעלה
צייד מיסטורי צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 23/-11-/2012
נקודות: 130
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט צייד מיסטורי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-12-/2017 בשעה 05:12
אני גם דגמתי אותה לפני איזה חודש היא נראתה יחסית בסדר אבל השירות על הפנים כאילו עשתה טובה שקיבלה אותי  ששאלתי בקשר לאנאלי אמרה שלא עושה יותר ועם כן אז רק בתוספת תשלום  בקיצור בזבוז כסף בזבוז זמן 
בחזרה למעלה
Chip8 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 18/-07-/2017
נקודות: 10
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Chip8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-12-/2017 בשעה 12:58
אשמח לקבל את הטלפון שלה
בחזרה למעלה
Steve צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 21/-08-/2017
נקודות: 13
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Steve ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-12-/2017 בשעה 14:57
אשמח לקבל את הטלפון של גלי בבקשה
בחזרה למעלה
ron zzz צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 30/-11-/2017
מיקום/איזור: רעננה
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט ron zzz ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-12-/2017 בשעה 18:48
50 לאנלי זה סבבה הכל כולל הכל350 זה סבבה
00000000000
בחזרה למעלה
ron zzz צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט ron zzz ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-12-/2017 בשעה 20:49
.
00000000000
בחזרה למעלה
ronjeremy צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-12-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט ronjeremy ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-12-/2017 בשעה 17:22
הי,

אפשר לקבל את המספר של גלי בפרטי?

בחזרה למעלה
ronjeremy צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-12-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט ronjeremy ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-12-/2017 בשעה 17:04
בחזרה למעלה
digger צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 13/-03-/2014
נקודות: 26
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט digger ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-01-/2018 בשעה 13:48
ביקרתי את גלי.
כמו שמצויין משכירה יחידה בקיבוץ ברקאי.
בחינת דיסקרטיות אין בעיה.
אני חושב שהיא לא אמורה להיות תחת עיסוי , בחורה נחמדה מאוד מעל גיל 40.
בטן קטנה וחזה שופע.
מקלחת משותפת לפני. עם חירמונים ומציצה במקלחת .
עיסוי נחמד וקליל וישר לעבודה.
זזה ברוורס אין לה כוח לרכב ורוצה להיות למטה0
מציצה נחמדה ועבודת יד טובה.

שעה 300 שח 
נהנתי לא נראה לי שאחזור

בחזרה למעלה
shlomi123alfasi צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 17/-01-/2016
נקודות: 22
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט shlomi123alfasi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-02-/2018 בשעה 06:55
אשמח אם תוכלו לשלוח לי את המספר של גלי
בחזרה למעלה
סטודנט1990 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 24/-01-/2018
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט סטודנט1990 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-03-/2018 בשעה 18:55
אפשר מספר טלפונים 
וטלפון של גלי 
תודה
בחזרה למעלה
טייגר וודס צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 06/-09-/2009
נקודות: 166
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט טייגר וודס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2018 בשעה 14:16
היום ביקרתי שוב אצל הגברת. היא עברה למושב אחר בסביבהמפנקת וחמודה כמו תמיד. המקום יותר דיסקרטי ונעים
טייגר וודס כי אין חור שאני לא משחיל
בחזרה למעלה
Zizi צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 18/-04-/2017
נקודות: 9
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Zizi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2018 בשעה 16:24
כן עברה מושב לאחיטוב הבעיה שהבחור מבריזה חושבת שהיא נמצאת בתל אביב שקל לעבור לאחת אחרת, קבעה איתי ועוד אחד על אותה שעה נתנה לי להמתין ואחרי זה קיבלה מישהו נוסף כמובן שנסעתי, לא ממליץ עלייה בכלל שהיא תקבל אותך בשעה שנקבע זה רולטה רוסית.
בחזרה למעלה
דרך-ארץ צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 05/-05-/2018
נקודות: 143
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט דרך-ארץ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2018 בשעה 17:57
אז כנראה לא נותנת לכל אחד לגמור לה בפה
בחזרה למעלה
ron zzz צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט ron zzz ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-06-/2018 בשעה 18:19
מאז שכתבו  פה הכל השתנה אני דילגתי 
00000000000
בחזרה למעלה
yaronron64 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 19/-08-/2016
נקודות: 140
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט yaronron64 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-06-/2018 בשעה 12:21
אשמח למספר של גלי בבקשה. תודה רבה 
בחזרה למעלה
חולה דגדגן צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 30/-05-/2018
נקודות: 3
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט חולה דגדגן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 15:06
מישהו יודע למה הבחורה לא עונה כל היום מנסה לקבוע איתה ולא מצליח
חזה גדול
בחזרה למעלה
dodo79 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-10-/2010
נקודות: 155
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט dodo79 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-07-/2018 בשעה 17:33
ללא ספק אחת החוויות הטובות מאז שהתחלתי ללכת לנערות עובדות,

נפגשתי השבוע עם גלי במושב אחיטוב, אחרי שבפעמים קודמות לא הצלחתי לתאם איתה פגישה,

למען האמת גם ביום של הפגישה היה לא פשוט ליצור איתה קשר, אבל הסיבות הובהרו והובנו ואין לי טענות.

מקבלת בדירה לא רעה בכלל במושב, ולאחרונה הדירות שהייתי בהן.. לא יודע איך חיים שם.

קיבלה אותי עם חולצה שקופה שדרכה ראו את החזייה והתחתון באופן די ברור, תוך כדי שהיא מכינה לי קפה היא שלחה אותי להתקלח והקפה נשכח על השייש, כשיצאתי עברנו ישר למיטה. התפשטה ונגלה גוף סביר פלוס. נכתב כאן שהיא שמנה, היא לא שמנה, היא קצת מלאה עם חזה שקצת נופל. מבחינתי זה היה יותר מעובר. נכנסתי למיטה והיא הציעה עיסוי, הסכמתי והיא עיסתה קלות את הגוף גם עם שמן. הסתובבנו הציעה מציצה עם או בלי, ביקשתי בלי. החלה למצוץ את הזין שלי ודי נהנתי. תוך כדי ליטפתי את רגליה והחדרתי אצבעות. רגע לאחר מכן, כבר מצאתי את עצמי על הברכיים ממתין שהיא תתמקם לדוגי, כשהיא עדיין על הברכיים ולפני חיבקתי אותה מאחור, לפתתי את שדיה וליטפתי את יתרת גופה. הרגיש כמו לשכב בת זוג ולא עם נערה עובדת. הדוגי היה ממש נחמד, נתנה קונטרה טובה. רגע לפני שהרגשתי שאני בנקודת האל חזור, הוצאתי ועברנו למיסיונרית. היא נשכבה על הגב, פשקה רגליים, והמתינה שאחדיר. הוחדר ופמפמתי אותה במשך כמה דקות עד לגמירה.
באתי בכוונה לשני סיבובים, אבל מכיוון שהיה עיכוב, הייתי צריך ללכת וכבר המתין הלקוח הבא בכניסה ליישוב. לא עבר מספיק זמן והבחור עוד לא חזר לאיתנו. לכן ויתרתי על סיבוב נוסף - שוב, בעיקר בגלל הצורך להיות במקום אחר בשעה מסוימת. התלבשנו, שילמתי לה והבטחתי שבפעם הבאה אחזור גם לחווית אנאלי. כמובן שלא שכחתי את הקפה..

גלי (שם במה), גובה 300 ש"ח לא כולל חריגים (בתשלום נוסף) או סיבוב שני (בתשלום נוסף) הגבייה בסוף. אווירה נוחה, גלי סבבה לגמרי ומאוד שירותית וכיפית. אין לי ספק שאחזור. מישהי קרובה לבית שלא גרה באזור, לא צריך לנסוע לתל אביב או לחיפה ולשלם פי שניים ולקבל חצי או איסור כזה או אחר (או דו"ח חניה..). בשביל הצרכים שלי היא מעל ומעבר כמעט כמו בת זוג שנייה. כדאי וצריך לכבד אותה, היא אישה מקסימה.
בחזרה למעלה
avud צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 17/-06-/2008
נקודות: 343
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט avud ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-07-/2018 בשעה 17:39
dodo שאפו על אחלה דיווח!!

תוכל להשלים כמה פרטים?

מה מסגרת הזמן במחיר של 300?
מה נחשב אצלה חריגים וכמה התוספת עליהם?
כמה התוספת על "סיבוב שני"?

שוב תודה לך על הדיווח

בחזרה למעלה
dodo79 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-10-/2010
נקודות: 155
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט dodo79 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-07-/2018 בשעה 18:02
להבנתי, תוספת כמו אנאלי או סיבוב נוסף זה 100 כל אחד.

פרק זמן נראה לי עד שעה פלוס מינוס היא לא בהכרח בודקת בשעון, במיוחד חשוב לקבוע מראש שעה כדי שהלקוח הבא לא "ילחיץ" מחוץ לדלת. אם זה לקוח שהוא פעם ראשונה, או לקוח חזור, אני מניח שכולם מבינים שצריך לאפשר לללקוח שנמצא בדירה לעזוב בחשאיות. ממתינים בכניסה לישוב או קצת אחרי עד שמקבלים אור ירוק משם היא מדריכה למי שלא מכיר. די פשוט. שות העבודה שלה הם רק בשעות היום.
בחזרה למעלה
avud צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 17/-06-/2008
נקודות: 343
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט avud ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-07-/2018 בשעה 08:17
תודה על הפרטים הנוספים דודו
בחזרה למעלה
ven der dick צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 25/-07-/2009
נקודות: 162
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט ven der dick ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-07-/2018 בשעה 08:54
חברים אפשר לקבל את המספר של הגברת? 
u gatta risk it, to deep the bisquit
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט טירון ירוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-07-/2018 בשעה 09:46
https://www.sexadir7.com/place.asp?AdvertiseID=22831

אולי זה יכול לעזור ..... 

בחזרה למעלה
shyguy184 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 15/-01-/2017
נקודות: 105
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט shyguy184 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-08-/2018 בשעה 13:42
נפגשתי גם אני עם הבחורה.
אפשר לומר שהיא שירותית, יודעת את העבודה.

היא בסביבות ה40-50  התקשורת היתה באמצעות SMS וזה עבד לא רע. בכניסה למושב מכוונת אותך לבית.
לפי התיאורים חשבתי שאראה מפלצת --- לא ! אין על מה להתלונן.

המחיר הוגן - האם אחזור? הבעיה היחידה היא הריחוק מתל אביב...
בחזרה למעלה
אוהב פינוק צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 30/-08-/2015
מיקום/איזור: שרון
נקודות: 158
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט אוהב פינוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-08-/2018 בשעה 08:24
כן זו הנערה החמודה יודעת לענג אין ספק
החיים יפים צריך לכייף בהם
בחזרה למעלה
וסקו דה-גמה צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 17/-09-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט וסקו דה-גמה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-08-/2018 בשעה 12:49
היו שהישוו בין גלי (עכשיו במושב אחיטוב) לבין אינה, המעסה במושב ליד נתניה (עיסוי קצף).
למרות שסוג השירות שונה, יש הרבה מן המשותף, ואכן אני נהניתי אצל שתיהן.
המשותף: שתיהן בשנות הארבעים ולא רזות, שתיהן נותנות יחס מעולה ומשאירות טעם של עוד.
שתיהן ישראליות (למעשה אינה לא, אבל כמעט) וקל לתקשר איתן.
החיסרון מבחינתי: מרחק הנסיעה.
יופיה אינו ידוע
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  12>
  שיתוף נושא   

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.01
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd.