game over

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  <123
כותב
  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
haveriku צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 15/-11-/2017
סטאטוס: לא מחובר
נקודות: 269
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט haveriku ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-04-/2019 בשעה 08:43
חברים יקרים.
4 שנים הפמינאציות מתעללות בנו.סוגרים לנו אתרים. מטילים אלנו מיסים, קנסות וחוקים מרושעים.
מכל מפלגות השקר יש מפלגה אחת בלבד שמבינה אותנו ואף אומרת שתפעל לדאוג לחירות שלנו.
חברים יקרים אין מחיר לחופש מה אתם בכלל חושבים
תצביעו זהות זימו "ז"
תעשה טוב תרגיש טוב
בחזרה למעלה
מדווח המין צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 18/-02-/2016
מיקום/איזור: מרכז
נקודות: 596
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט מדווח המין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-04-/2019 בשעה 08:57
פייגלין לא הזכיר את החוק בכל מסע הבחירות שלו, על הלגליזציה כבר ויתר ובטח שהוא לא ילחם על הזכות לצרוך זנות. מדובר שחב"דניק עם פאסאדה ליברלית שתעלם אחרי שיבחר. מי שיבחר פייגלין יבחר בבית מקדש ויוכל לומר על עצמו שהיה חמורו של משיח. או של שטן. 
רק אידי-אמין     לשעבר   ALEXXX
בחזרה למעלה
החפוז המכני צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס
**

הצטרף / הצטרפה: 21/-12-/2014
מיקום/איזור: הזיינים 69
נקודות: 3110
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-04-/2019 בשעה 10:32
במקור פורסם על ידי מדווח המין מדווח המין כתב:

פייגלין לא הזכיר את החוק בכל מסע הבחירות שלו, על הלגליזציה כבר ויתר ובטח שהוא לא ילחם על הזכות לצרוך זנות. מדובר שחב"דניק עם פאסאדה ליברלית שתעלם אחרי שיבחר. מי שיבחר פייגלין יבחר בבית מקדש ויוכל לומר על עצמו שהיה חמורו של משיח. או של שטן. 

בסדר גמור. אז תמשיך להאמין לבלבולי מוח שמאכילים אותך בתקשורת, ותבחר במי שבגלוי תומך בחוק הזה ואף העביר אותו. זה עדיף נכון?
לא מצליח להבין אתכם. עד שבא פוליטיקאי שמצהיר שהוא מתנגד לחוק שרק הורס לכולם (חברי הפורום), יש לו חברה במפלגה שמצהירה ומתווכחת בעניין ומגבה הכל במחקרים, ואתם מוצאים סיבות למה לא להצביע לו.
איבדתם את הלגיטימיות להתלונן.
ח"כ מרב מיכא-ולי פשוט תחתכי-לי?
בחזרה למעלה
לקסר צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין על דרך המלך

הצטרף / הצטרפה: 23/-12-/2008
נקודות: 724
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט לקסר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-04-/2019 בשעה 13:41
כבר הצבעתי לזהות. קורא למי שעדיין לא הצביע ללכת להצביע להם.

לחבר מדווח המין -  כמו שכתב החבר החפוז המכני - זה כבר נראה שאתה אשכרה אוכל בתיאבון את כל הזבל שמאכילים אותך בתקשורת. חשבת אולי למה פייגלין מושך אש מימין ומשמאל כאחד? אולי כי הוא "גונב" לשני הצדדים מצביעים? מצביעים שנשבר להם הזין(תרתי משמע) מלהצביע לאותם חארות שדופקים אותם שוב ושוב רק כדי לגלות אחרי הבחירות שכלום לא השתנה ואותם זבלים ימשיכו לדפוק אותם. את כולנו בעצם. ואם שני הצדדים מנגחים אותו כנראה שהוא עושה משהו נכון.

אתה שוב חוזר על החארטה שפייגלין לא דיבר נגד החוק למרות שהבאתי לך קישורים שהוא כן דיבר נגדו מספר פעמים בצורה הכי ברורה וגלויה שיש. אולי תיכנס לדף הפייסבוק when she works ותראה בעצמך שד"ר רונית דרור התחייבה(בשיתוף עם פייגלין כמובן) לגנוז/לצמצם/לבטל את החוק בכל דרך אפשרית? אולי תיווכח בעצמך שאפילו עובדות המין שהקימו את העמ' כבר הסכימו שהכי טוב להצביע זהות?

אם אחרי כל מה שכתבתי לך אתה עדיין מקובע אז תלך ותצביע לאותם פחדנים חסרי חוט השדרה שדפקו אותך, ואנוכי מבטיח לך שגם אחרי הבחירות הם ימשיכו לדפוק אותך - ואת כולנו - כהרגלם בקודש.
zooz
בחזרה למעלה
Doggy66 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 14/-04-/2015
מיקום/איזור: הרצליה
נקודות: 148
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Doggy66 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-04-/2019 בשעה 18:37
מדהים 
פוליטיקה הגיעה גם לפה :) 
שאפו
רק לכו להצביע
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט מדווח המין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-04-/2019 בשעה 20:46
לקסר, אני דיברתי על הקמפיין  ואתה מביא קישורים מלפני שהוכרזו הבחירות.
שום דבר טוב לא יצא מזהות. 
בחזרה למעלה
פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-04-/2019 בשעה 21:53
זהו, השלחתי ז לקלפי.
מקווה שתעשו כמוני
בחזרה למעלה
labelo צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 22/-08-/2017
נקודות: 198
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט labelo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-04-/2019 בשעה 23:12
התוצאות ככל הנראה לא לטובתנו נכון לשעה זו.לפחות שיעבור את החסימה, עדיף משהו מכלום.
בחזרה למעלה
פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-04-/2019 בשעה 14:40
היום קיבלתי פלאשבק
פלאשבק לימי הפורום העליזים והגועשים, בהם ניסינו לעורר מחאת מחירים.
אני דאגתי להעלות עדכון יומי על התקדמות המחאה, בשלב מאוחר יותר ביגדדי ניהל רשימת חברים מסודרת.
מה שאפיין את כל אותם נסיונות, זה התחושה שחלק מהחברים פשוט סירבו בתוקף להצטרף ולהרתם למאמץ. כאילו הם מעדיפים לשלם כמה שיותר. מעדיפים להרוס לעצמם.
אז, כך גם היום.
היתה לנו הזדמנות. לא חשבתי שעניין הזנות יטפס לראש סדר היום הציבורי, אבל איכשהוא מפלגה אחת נועזת, מקורית וחדשנית עשתה את זה - והביעה דעה אמיתית ומציאותית אבל מאוד מאוד לא פופולרית.
אבל חלק מהחברים כאילו ניסו בכח למצוא סיבות למה **לא** להצביע לאותה מפלגה - למרות ששאר המפלגות הביעו תמיכה מוחלטת ועיוורת בפגיעה בהם. אחידות של צפון קוראה.
אז ברכות חברים, הצלחתם. יכול מאוד להיות שהממשלה הקרובה תוציא לפועל את חוק הסירוס, ואולי עוד כמה (הוכחה שיש לי את מי לזיין כדי לקנות קונדומים... ראיה שאם במקרה נכנסתי לבניין מסוים שיש בו בחורה עובדת - לא באתי אליה...)
עכשיו הדילמה היא האם להתחיל לחסוך כבר עכשיו לטיולים בחו"ל או לנסות למצוא מישהי מעניינת במצב הנוכחי שגם ככה הפך לגרוע.
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט מדווח המין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-04-/2019 בשעה 15:45
זיונים זה חשוב, אבל רק מי שהמח שלו בתחתונים מצביע לפי הזין. (ומשלשל ז') 
בחזרה למעלה
יאר1 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 06/-11-/2015
נקודות: 217
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט יאר1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-04-/2019 בשעה 16:26
חבל...פספוס גדול.
לא האמנתי שהחוק יבוטל אם זהות היו עוברים, אבל לפחות מישהו היה מנסה.
מצד שני שולי מועלם המעצבנת שדחפה את החוק עפה יחד עם בנט ושקד (גם אם שקד ובנט יכנסו עם קולות החיילים היא בחוץ).
בחזרה למעלה
אנטיפסטי צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 26/-01-/2015
מיקום/איזור: תא
נקודות: 169
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט אנטיפסטי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-04-/2019 בשעה 18:35
גם עליזה לביא הדתית מחמד של לפיד מיוזמות החוק  נדחקה לעשריה הרבעית של האיחוד ולהלכה לה לדרכה.מוחא כפייה

ממעיט כעסו מפחית מזונו מרבה תנועתו.
בחזרה למעלה
labelo צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט labelo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-04-/2019 בשעה 21:20
יאיר1 ואנטיפסטי צודקים.אבל, הגברת תמר זיןנדברג ומר גלעד ארדואן עדיין איתנו. כמו כן, לא הייתי מהמר על ליצמן דרעי וסמוטריץ לפעול נגד חוק הסירוס במישירין או בעקפין. המצב נותר עגום כמו שהיה ללא פייגלין בכנסת.
בחזרה למעלה
haveriku צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט haveriku ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2019 בשעה 13:50
חברה הייתה לנו הזדמנות לדאוג לזכויותנו ופיספסנו אותה
שלום חנוך אמר "הכי חשוך לפני עלות השחר"
כנאה שלא סבלנו מספיק מהטרור הפמינאצי כדי שנלמד להצביע עבור מי שידאג לנו
בארבע שנים הבאות אנחנו נמשיך לסבול מהטרור הפמינאצי:
1. פמינאציות בשיתוף של התיקשורת המימסדית ימשיכו לקרוא לנו בשמות גנאי ולפגוע בנו
2. פמינאציות ישלחו עלנו את משטרת הרשע ומערכת המשפט המרושעת כדי להטיל אלנו קנסות עד עונשים פלילים שלא לדבר כמה משפחות יהרסו
3. אלפי גברים ימשיכו לסבול מהליך גירושין לא הוגן ולהיות עבדים של גרושותיהם
4. אלפי גברים שהם אחינו ומשיכו להיזרק מהבית בשל תלונות שווא שיקריות ומרושעות

כולי תקווה שאחרי ארבע שנים נוספות של טרור פמינאצי נסכיל לבחור במפלגה היחידה שאומרת שתדאג לנו
תעשה טוב תרגיש טוב
בחזרה למעלה
חמש תלתן צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 12/-02-/2016
נקודות: 959
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט חמש תלתן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2019 בשעה 15:15
חבריקו, 
אני לא בטוח שפייגלין היה מצליח לעשות משהו או אפילו מנסה לעשות אבל לא אכפת לי להסכים איתך בעניין הזה כמו בדברים האחרים. הפמיניסטיות אוהבות לצעוק שהנשים מופלות לרעה אבל בהרבה דברים הגברים מופלים לרעה ושותקים.
כל מה שכתבת נכון חוץ מדבר אחד: מערכת המשפט אינה מרושעת. זה שקר מכוער ומסוכן שהכניסו לראש שלנו איילת שקט שטוב שעפה מהכנסת וביבי המושחת. מערכת המשפט היא חלק חיוני בדמוקרטיה. אין דמוקרטיה בלי מערכת משפט עצמאית.

בחזרה למעלה
לקסר צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט לקסר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2019 בשעה 18:53
אכזבה גדולה. במיוחד לאור הסקרים...
כנראה שהסקרים אכן לא מהווים אינדיקציה מדוייקת, אבל יותר סביר שרוב האנשים נהו כמו עדר אחרי סיסמאות חלולות של שני המחנות, במקום להשתמש באינטיליגנציה שאליה פייגלין פנה מלחתחילה.

חבל. אפילו עצוב. בחיים לא התערבתי בפוליטיקה כמו שהתערבתי בבחירות האחרונות. מעולם לא התעניינתי ברשימות של מפלגות לכנסת כמו שהתעניינתי בבחירות האחרונות. מעולם לא קראתי לאף אחד להצביע למפלגה מסויימת, ובכלל כבר יותר מפעם אחת כתבתי שפוליטיקה לא מעניינת לי את קצה הכיפה של הזין. אבל הרגשתי בפעם הראשונה בחיי שהמדינה באמת הגזימה בכניסה שלה לתחתונים שלי, ובמיוחד כשהיא הולכת להפוך אותי לעבריין בעוד שנה וחודשיים(מועד כניסת החוק לתוקף) רק בגלל התחביב שלי. בפעם הראשונה בחיי קראתי לאנשים במעגל המשפחתי והחברתי שלי להצביע למפלגה כלשהיא, ואפילו הבאתי 3 בני משפחה איתי לקלפי שיצביעו זהות(שלא יודעים ולא ידעו לעולם - כמו גם הסביבה החברתית/מקצועית שלי - על התחביב הסודי שלי). מסתבר שזה לא הספיק.

לכל חברי הפורום וצופיו הפאסיביים שלא הצביעו זהות - כפי שכתב החבר החפוז המכני - איבדתם את הזכות להתלונן. במיוחד אלה שהצביעו לגנץ(יש עתיד), מרצ, הימין החדש וליכוד. כל המפלגות האלה תמכו בחוק והפכו אותנו לעבריינים.

הייתה לנו הזדמנות להכניס שיח שונה ומורכב מכל הבולשיט הפמיניסטי-צפון קוריאני שהשתלט על הכנסת ופיספסנו אותה. גם אם פייגלין היה נכנס בקטן(4 מנדטים) הוא לפחות היה מכניס זמירות אחרות ומנוגדות למה שקורה היום בכנסת.

נחמת עניים היא שעליזה לביא המגעילה ושולי מועלם הדוסית המסריחה לא נכנסו לכנסת. כמו גם איילת שקד שברגע האמת גילתה מחסור בעמוד שדרה כשנגררה לתמיכה בחוק הזה, למרות שהבינה היטב כמה הוא הזוי!! גם מירב מיכאלי - עוד פמיניסטית מגעילה - כנראה לא תהיה בכנסת.

במקור פורסם על ידי מדווח המין מדווח המין כתב:

זיונים זה חשוב, אבל רק מי שהמח שלו בתחתונים מצביע לפי הזין. (ומשלשל ז') 

יודע מה? צודק. יש עוד דברים חוץ מזיונים. ובעוד שנה וחדשיים כשיתחשק לך זיון עם מקצוענית תצטרך לנקוט בטקטיקות של סוכן מוסד כדי שהמשטרה לא תתפוס אותך. ולא רק אתה, כולנו!

עד אז -תרגיש חופשי לזיין. אה, רגע! אבל ההיצע על הפנים נכון? גורם פתאום להתגעגע לתקופה שהתאגידים פרחו(כולה לפני שנה-שנה וחצי!!!!). ורק להיזכר איך אנשים פה קטלו את התאגידים הא? karma is a bitch. הם לא היו מושלמים, ומין הסתם הונעו רק מתאוות בצע, אבל לפחות היה לנו סידור נוח וזמין לסקס עם בחורות שלרוב נראו די טוב+ ונתנו שירות לא רע!

ולמה הם הדרדרו ככה? כי ביקורת הגבולות לא מאפשרת כניסה לכל צעירה מרוסיה/אוקראינה שנראית סביר+ בהנחה שבאה לעבוד בזנות...

ומי אחראי על ביקורת הגבולות? משרד הפנים.
ומי שר הפנים? דוס מסריח ועבריין מורשע מש"ס בשם אריה דרעי, שיישאר במשרד הפנים גם בקדנציה הקרובה. מזכיר זאת לכל מי שהצביע ש"ס מבין חברי הפורום וצופיו הפאסיביים.

ואלו יהיו חיינו גם בשנים הקרובות. אלא אם יוגש כתב אישום נגד ביבי ויערכו בחירות חדשות עוד שנה, אבל לכו תדעו... שנה זה נצח במונחי הפוליטיקה שלנו.
באופן אישי אנוכי לא פעיל בתחום ולא מדווח בשנה וחצי+ האחרונות מסיבות אישיות-מקצועיות, אבל אם וכאשר אחזור לדגום ולדווח זה יהיה כנראה במינון נמוך מבעבר. תמיד הייתי בררן יחסית בתחום הזה, אך כעת אהיה בררן אפילו עוד יותר(במיוחד לאור ההיצע העלוב) ובכלל מתכוון לדגום יותר בחו"ל מאשר בביצה הקטנה והמסריחה שנקראת "סצינת הסקס בתשלום הישראלית". שרק הפכה קטנה ומסריחה יותר בשנה האחרונה. רק מי שדגם בחו"ל מבין את ההבדלים. וכבר יש לי קופה קטנה ששמתי בצד לצורך כך.

מה אני אגיד... שיהיה בהצלחה לכולנו. בעוד שנה וחודשיים(יוני 2020) - כולנו עבריינים עפ"י חוק. פייגלין אולי לא היה מצליח למנוע את זה, אבל לפחות היה מכניס שיח אחר לכנסת. זו כבר הייתה יכולה להיות התקדמות ופיספסנו אותה. ההפסד כולו שלנו.

zooz
בחזרה למעלה
סטואי צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-02-/2011
נקודות: 133
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט סטואי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-04-/2019 בשעה 15:02
הצבעתי זהות.. אני רק קיוותי שמדינה לא תפריע לי לזכות במגע אנושי מחוייך בריקוד החיק שמניח את דעתי ואת חשבון בנקי אבל לא זה לא נראה טוב שעלולה להיות לחלוחית קלה במכנסיי במדינת ישראל בשנת 2019 עדיף כמובן להתנסות ולהעצים את המחשכים והרדיפה
בחזרה למעלה
labelo צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט labelo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-05-/2019 בשעה 00:40
עוד לא אבדה תקוותנו!!! בזכות ליברמן התותח תהיה לנו הזדמנות שנייה ב17.9.19 להכניס את זהות לכנסת הבאה. נקווה שפייגלין ידע להפיק את הלקחים מהבחירות האחרונות והפעם התוצאות יהיו לטובתנו.
בחזרה למעלה
ZeAdir צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 24/-01-/2017
מיקום/איזור: ישראל
נקודות: 447
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט ZeAdir ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-06-/2019 בשעה 01:48
חבל כל הקול
גם אם יעבור אחוז חסימה ח״כ בודד לא יכול לשנות חוק פופוליסטי כזה
בטח לא באווירה הפמיניסטית בארץ 
תודה לרבנו האדמו״ר רוני גולן שליט״א
ואהבת לרעתך כמוך
בחזרה למעלה
חמש תלתן צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 12/-02-/2016
נקודות: 959
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט חמש תלתן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-06-/2019 בשעה 10:47
מחקר מעניין: לנשים יש 237 סיבות לעשות סקס:

בחזרה למעלה
haveriku צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט haveriku ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-06-/2019 בשעה 21:55
מה רבו מעשיך ה' שכולם בחוכמה עשית

אמנם הייתה אכזבה שזהות לא נכנסה לכנסת אבל אני די משוכנע
שבזכות 120 אלף הקולות של זהות שלא הלכו למפלגות הקואליציה הליכוד לא הצליח להרכיב ממשלה וישראל הולכת לבחירות שוב.
אני די משוכנע שללא חוק הרשע מרבית הקולות של זהות היו הולכים למפלגות הקואליציה והליכוד יכל להרכיב ממשלה.

אז בסיכום עלותו של חוק הרשע וההפללה עלה למשלם המיסים:
בחירות חוזרות 3-4 מיליארד שקלים
מיליונים שישראלים מוציאים על זונות בתי מלון טיסות ועוד בחול
פיריון העבודה בישראל יורד (לוקחים חופשה\ מחלה כדי לטוס לחול)
כל זה שהגירעון נוסק השמיימה.
חבל שבמקום לדאוג לישראל מנהיגים שלנו הטיפשים והמרושעים רק משקיעים באיך למרר לנו את החיים ואיך לפגוע בזכויותנו כל זה מפחד מכמה מפינאציות מרושעות
תעשה טוב תרגיש טוב
בחזרה למעלה
אנטיפסטי צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 26/-01-/2015
מיקום/איזור: תא
נקודות: 169
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט אנטיפסטי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-06-/2019 בשעה 09:29
יכלו לסגור חלק מהחור בתקציב עיי ליגליזציה של הזנות  זה שוק של 12 מליארד שקל [לפיי מקורות שלהם מליארד שקל מחזור בחודש]     היה מניב  2-3 מליארד שקל מס לצימצום הגרעון במקום זה יצטרכו 
להקצות כמה מאות מיליונים מהחור בתקציב למשטרה  ...כשההגיון  נראה כמו תחת  של פמינצאית המדינה סובלת.
ממעיט כעסו מפחית מזונו מרבה תנועתו.
בחזרה למעלה
mommik צפה בגלילה למטה
פורום סקס
•>

הצטרף / הצטרפה: 13/-05-/2010
מיקום/איזור: עכשיו פה
נקודות: 434
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט mommik ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-06-/2019 בשעה 09:22

לאורך כל ההיסטוריה הקצרה של עם ישראל במדינת ישראל, נעשו לא מעט נסיונות לחקיקה לייסוד הזנות וגם לאיסור הזנות ותמיד בשלב מתקדם של החקיקה, החוק נחסם חינוך.

אצל היהודים רגילים "להוריד את הראש עד יעבור זעם" ואני מאמין כי גם הפעם זה המצב!

אבל, האם אתם מודעים לכך שכבר כיום יש חוק נגד גברים  - חוק נגד השיקול??

וכל זה בלי להכנס בכלל לוויכוח לגבי הפתק בקלפי

פתגם סיני עתיק אומר שאם אין לך מה לומר, תאמר פתגם סיני עתיק...
לעולם אל תתווכח עם אידיוט! הוא יגרור אותך לרמה שלו ושם ינצח בזכות הנסיון
להתרגז זה להעניש את עצמך על טיפשות של אחרים....
בחזרה למעלה
admonymouse צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 21/-09-/2012
נקודות: 146
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט admonymouse ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-07-/2019 בשעה 13:23
ה weekend האחרון הייתי בשוויץ , ופקדתי שתי מועדונים והיה כיף , עיקר הכיף היה ששם זה חוקי ולגיטימי , ואף אחד לא מחפש אותך , ואפשר להגיע למקומות מבלי חשש ,מבלי לבדוק את האזור אם יש סמויים , מבלי לחשוש על פשיטה , כל זה שם לא קיים , ושם אין פמיניסטיות מחורבנות , והזנמתי בחורה אליי למלון וירדתי לקבל אותה בלובי , ואף אחד לא הסתכל ולא שאל שאלות , פשוט פנטסתי, חבל שנותנים לקומץ קבוצות לשלול מאיתנו את החירות הזאת.
ליברלים עלאק
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט מדווח המין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-07-/2019 בשעה 15:12
לא צריך להגזים ולא לפחד מסמויים ופשיטות. בינתיים אף אחד לא מתעניין בך. מקסימום ייקחו ממך פרטים כדי להרתיע, אבל הם לא נאגרים בשום מקום. 
בחזרה למעלה
סטואי צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-02-/2011
נקודות: 133
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט סטואי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-07-/2019 בשעה 14:24
הי חברים, בעלי עניין, בעלי בית, חברים

זו תגובתי להנחייה 2.2 של פרקליט המדינה בדבר זנות (חשפנות בלבד)

תגובתי זו נשלחה לארגון נשי שפועל בזעת אפן לטובתינו אם מישהוא שש לחבור ולשנס מותניים מה טוב זו היא דרך ההתקשרות עימן:

מצטער לא זוכר את שמו של דף הפייסבוק אבל אקטיבסטיות מאד ורספונסיביות דרך מייל זה.

כמו כן, התייחסות זו הועברה למר מיקי חובה עורך דינם המוצלח של מועדון הפוסיקט, וכן לבעלת הבית בבורסה ולעורך דינם.

5.ב.4 הסעיף מובא כך שבינתן מסגרת זמן שקולה לזמן קצר על פי הנחיית הפרקליט וקבלת החלטה מעודכנת בנושא ניתן להסיר את הגדרת הזנות מריקוד הלפ דנס

5.ב.5 ניתן לבקש להניח את דעתו של המחוקק בכך שיחייב את האישה להיות במכנס בזמן מתן המופע הפרטי

5.ב.6 ניתן להגדיר את המקום כמועדון ריקוד ראה סעיף 8.ב.4 

8.ב.1 ניתן להישען על כך שתינתן הקלה לביצוע ריקוד הלאפ דאנס ובכל זאת לא יחשב הדבר לזנות בשל העובדה שאופי הבילוי במועדון ברובו הינו פאסיבי

8.ב.2 קיימת סתירה לסעיף 5.ב.4 בנוגע לזמן חשיפת איברי המין למגע ישיר כמו כן סעיף זה מוחלש משום שלא צויין עניין הלבוש

8.ב.3 בהינתן מבחן עזר כללי בצמוד למשפט  האומר כך "ככל שמדובר בפעילות בעלת אופי של מופע חשפנות אישי, לא תהיה בעובדה שהתקיים מגע מסוים בין האישה/הנשים המועסקת/קות במועדון לבין הלקוח כדי להביא את רשויות האכיפה והתביעה להתייחס למעשה זה כאל "זנות"." במשפטו זה ברור כשמש כי הפרקליט נותן יד חופשית לרשויות לפעול לפני משורת הדין כלפי המתרחש בזמן ריקוד החיק ומבדיל זאת מעיסוק בזנות בצורה ישירה

10.ה ניתן לראות בסעיף זה כי במידה ואין חשד לסרסרות ולא נמצאת הפרעה לציבור בהפעלת המקום האכיפה תיהיה נמוכה יותר לכן יש לשקול הנחייה בדבר הוצאת מועדוני החשפנות אל מחוץ לתחומים עירוניים מרכזיים בתמורה להקלה במתן שירות הריקוד לאפ דאנס שהוא הינו לחם חוקו של מועדון החשפנות
בחזרה למעלה
לקסר צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט לקסר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-08-/2019 בשעה 16:52
שלום לכולם.

שוב אחרוג ממנהגי ואקרא לכולם להצביע בבחירות ל'זהות' של משה פייגלין. אם הם היו מתחברים לבנט והבית היהודי(שתמכו בחוק ההפללה למי ששכח) הייתי מתבאס אך עדיין מצביע להם גם אם לא בלב שלם. לשמחתי פייגלין רץ לבד ולכן אצביע לו בכיף ובלי לבטים. קורא לכולכם לעשות כך. להזכירכם שוב הוא היחיד שמתנגד בגלוי לחוק ההפללה ההזוי. לא אחזור על דבריי. כתבתי די והותר בשרשור זה ומוזמנים לקרוא בתגובות קודמות שלי כאן שבהן אני מפרט למה כדאי להצביע לו.

חברים, קיבלנו הזדמנות שנייה. בואו ננצל אותה. בלי תירוצים הפעם! יש לנו כוח אז בואו נשתמש בו לטובתנו. נצביע כולנו לזהות ונכניס את פייגלין לכנסת שייתן קונטרה לפמיניסטיות המגעילות שהשתלטו שם על כל השיח בנושא.
zooz
בחזרה למעלה
פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-08-/2019 בשעה 19:28
לא כדאי:
1. אם בסבב הקודם הם לא עברו את אחוז החסימה למרות כל הרעש וההתלהבות, ברור שזה לא יקרה הפעם.
2. חוק ההפללה הוא אכן הזוי, אבל הוא רק בארון הקבורה של סקס בתשלום בארץ. מי שבנה את ארון הקבורה זה אנחנו, שמוכנים לשלם 600 לאישה בת +30 שלא מוכנה אפילו להתנשק. בני ישראל שרוצים לזיין, ייאלצו להשקיע בקשר זוגי - או לטוס לחו"ל.
בחזרה למעלה
בנצי8 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 28/-03-/2008
נקודות: 747
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-08-/2019 בשעה 20:19
עם כל ההבנה לחשיבות הנושא הזה, אני אצביע למי שיבטיח לי בטחון מפני החמאס וחיזבללה וכלכלה חזקה. ענין הזנות אינו השיקול.
בחזרה למעלה
haveriku צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט haveriku ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-08-/2019 בשעה 21:48
אני אצביע זהות גם אם אהיה היחידי במדינה שמצביע להם ולא רק בגלל חוק ההפללה.

1. זהות היא היחידה שאומרת שתפעל נגד תלונות השווא נגד גברים על אלימות. יש אלפי גברים שנזרקים מהבית שלהם בשל תלונות שווא שקריות ומרושעות.
2. זהות היא היחידה שאומרת שתלחם בעד הוגנות בגירושים שכן כיום רוב הנטל הכלכלי הוא על הגבר. אני אצביע זהות כדי שגברים בישראל לא יהיו עבדים של הגרושות שלהם.

חפוז מכני הגענו למצב העגום שלנו כי גברים בישראל לא יודעים לדאוג לזכיות שלהם קשה לי להבין למה אבל זה המצב. אני מאמין שאם זהות תצליח להכנם לכנסת הגלגל יתהפך לכוון השני ומדחי לדחי נצליח לשפר את מצנו תרתי משמע.
תעשה טוב תרגיש טוב
בחזרה למעלה
הלך רוח 1 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 08/-08-/2019
מיקום/איזור: ישראל
נקודות: 7
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט הלך רוח 1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-08-/2019 בשעה 22:11
שוקל במלוא הרצינות להצביע זהות כי נשבר לי הזין...
האדם אינו אלא תבנית הלך רוחו
בחזרה למעלה
labelo צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט labelo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-08-/2019 בשעה 14:41
אם היו אלטרנטיבות ראויות אז היה ניתן להיתלבט בנושא ההצבעה. אבל לצערנו פשוט אין!
אותם פוליטיקאים מאוסים שלא מבאים שום בשורה חדש בכל תחום שהוא.
החבר שדיבר על כלכלה וביטחון, לפי דעתך המצב כיום תקין? הכל מדרדר בשנים האחרונות ובזה אשמים אותם האוכלי חינם שנבחרים כל פעם מחדש ללא שום קשר לביצועים שלהם.
קיבלנו הזדמנות שנייה לפחות לנסות לשנות את המציאות העגומה שלנו, חבל שלא ננצל אותה.

רק מזכיר לכם,בעוד שנה כולנו נהיה עבריינים מבחינת הרשויות. ותהיו בטוחים שהפמינציות ידעו להפעיל לחצים מטרה לדפוק אותנו עוד יותר.
בחזרה למעלה
לקסר צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט לקסר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-08-/2019 בשעה 16:21
לא להאמין... ממש כמו בפעם הקודמת... אנשים מחפשים בכוח סיבות למה *לא* להצביע לזהות ויורים לעצמם ברגל...

במקור פורסם על ידי החפוז המכני החפוז המכני כתב:

לא כדאי: 1. אם בסבב הקודם הם לא עברו את אחוז החסימה למרות כל הרעש וההתלהבות, ברור שזה לא יקרה הפעם.
2. חוק ההפללה הוא אכן הזוי, אבל הוא רק בארון הקבורה של סקס בתשלום בארץ. מי שבנה את ארון הקבורה זה אנחנו, שמוכנים לשלם 600 לאישה בת +30 שלא מוכנה אפילו להתנשק. בני ישראל שרוצים לזיין, ייאלצו להשקיע בקשר זוגי - או לטוס לחו"ל

יודע מה? צודק. אולי גם הפעם זהות לא יעברו את אחוז החסימה. אבל בכל הכנות - על הזין שלי!!!!פצצהפצצהפצצה (תרתי משמעEvil Smile) אני אצביע להם בכל מקרה כי אף אחד אחר לא שווה שאזיז את התחת שלי מהבית ואצא להצביע לו. וסתם שאלה: למי כן תצביע? לכל חסרי החוליות האפסים שמזיינים את כולנו כדבר שבשגרה? אתה חושב שאחרי הבחירות אותם כלומניקים יפסיקו לזיין אותנו? מקווה בשבילך שאתה לא כזה נאיבי... אותם חסרי חוט שדרה פחדנים יישארו חסרי חוט שדרה פחדנים גם אחרי הבחירות. אני אישית מעדיף להיות *שלם* עם ההצבעה שלי, גם אם זהות לא יעברו את אחוז החסימה.

לגבי הסעיף השני בתגובתך - כבר דיברנו על זה. גם אחרי כניסת החוק לתוקף יישארו סוכנויות ליווי(ע"ע שוודיה) ופרטיות עצמאיות. למשטרה אין שום יכולת וכ"א לאכוף את זה.

במקור פורסם על ידי בנצי8 בנצי8 כתב:

עם כל ההבנה לחשיבות הנושא הזה, אני אצביע למי שיבטיח לי בטחון מפני החמאס וחיזבללה וכלכלה חזקה. ענין הזנות אינו השיקול.

יש מספיק מפלגות שעוסקות בנושאי כלכלה וביטחון. אבל לי נשבר הזין סופית מכך שהמדינה נכנסת לי לתחתונים, דבר שהתבטא בין היתר בחוק ההזוי הזה. פייגלין מאמין שיש לתת חופש מקסימלי לאזרחים ומכאן התנגדותו הגלויה(להזכירך - היחיד שמתבטא נגד החוק בגלוימוחא כפייה) לטמטום הזה.

חברים, כבר כתבתי מספיק בנושא. פירטתי היטב בתגובות קודמות בשרשור זה על הסיבות שבגינן כדאי להצביע זהות. אם אחרי כל ההסברים המפורטים אנשים עדיין לא השתכנעו אז כנראה שבאמת אין עם מי לדבר. כתבתי די והותר.

לסיום, תקראו היטב את תגובתו של החבר labelo כאן מעליי. תימצת היטב את הענייןאצבע למעלה.
zooz
בחזרה למעלה
בנצי8 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 28/-03-/2008
נקודות: 747
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-08-/2019 בשעה 17:37
אני עדיין לא מבין איך היותו דתי מאד משתלב עם ליברליזם מיני, איפה בספר דברים כתובה מצוות האורגיה או בשמואל ב' חובת גאנג באנג כל שבת ?
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  <123

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.01
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd.