ביקור בפוסיקט

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
Harmanalhazman צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 18/-02-/2018
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Harmanalhazman ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: ביקור בפוסיקט
    פורסם: 17/-07-/2018 בשעה 00:50
הייתי בטוח שאין יותר פורום לכן לא דיווחתי
ביקרתי ביום שישי בתחילת החודש ה7
וואלה היה המון בנות בדגש על המון ברמה שגם עם היה על חברה 2 רקדניות עמדו בצד לפחות 3-4 בנות וחלק הסתובבו מלמעלה למטה...
באותו יום התנפצה זכוכית מהמעקה כי איזה תייר שמן נשען עליה או בעט בה מהסטלה והכל עף למטה פגע ב2 בליינים ורקדניות מברזל כי הם קמו באהלן אהלן והתחילו שיפוצים שם חחח ניקו את כל הזכוכיות ואחד המאבטחים בא עם מברגה ברגים ארגז כלים חיזק את המעקה למקום...בקיצור עד לכאן כל הצחוקים
סך כל הבנות לפי מדד כמות איכות... ככל שהכמות גבוהה יותר האיכות רדודה יותר כולן ברובן רוסיות שלא נראות שוות בורקס ולשבת שבעה על אבא שלהן ישראליות חצי כח 2 אתיופיות ואחת סינית עם כינור גדול סתם לא באמת אבל אולי היא תאילנדית...אה והייתה אחת מפינלנד או סקנדינביה שהייתה ממש יפיופה עם חזה טבעי ורך מידה די לפחות...בקיצור שירות סביר לפי החיבור שלכם איתן...או קצר וקולע או קולע ובינוני...אבל כנראה שהבעלים החליטו ליישם את המשפט העתיק כשהזין עומד השכל בתחת וחשבון הבנק מתרוקן כאילו קוטפים כסף מהעצים שוכל היום מגרבצים ומגרדים בתחת מה זה אומר? כולן רוקדות עלייך ומסתכלות על כיוון הטיל בין הרגליים וכאילו רוקדות על הצד הנגדי כדי שלא תגמור עכשיו ניסיתי להזרים להן דולרים ולחשתי באוזן שאני רוצה לגמור אחת אמרה זה בגד של חברה לא רוצה שיתלכלך השניה אמרה אל תגמור לפני שאתה אומר לי השלישית אומרת שאסור לה...הזיות מישראל עד לתאילנד וכשאתה לא גומר והדולרים בתחתון שלהן אתה קם ומוציא עוד 8 דהיינו 200 ש''ח..וואלה גם בשעה 12 -1 בלילה היה עדיין מקומות פנויים לשבת כשלפני תקופה לא ארוכה ולא קצרה מידי היו מזהירים אותך שאין מקום עד 2 בערך וזה רק בעמידה כנראה שהמקום כבר לא להיט גדול ולכן זה המצב שלהם ושלנו....לשיקולכם האישי אם להשתפשף שם או לדפוק בדיסקרטיות
בחזרה למעלה
כבוד הרב צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 06/-07-/2017
מיקום/איזור: ישיבת פונוביז'
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט כבוד הרב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-07-/2018 בשעה 17:07
איך אתם מצליחים לגמור במקומות כאלה???
וחוץ מזה שהביאו לשם כמה חדשות פצצות על....
לי יש את הקבועות שלי שעושות לי ריקוד אחד ברבע שעה.....ככה שאני מסודר..
ציצים ותורה ציצים עדיף. כך פסק מרן.
וראיה לדבר מאלעזר בן דורדיא שאין זונה שבעולם שלא בעל ולאחר מיתתו יצאה בת קול והכריזה עליו "רבי" אלעזר מזומן לחיי העולם הבא.
בחזרה למעלה
zayan058 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 26/-07-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zayan058 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-08-/2018 בשעה 21:56
הייתי לפני יומיים בפוסיקט היה דיי מלא 
וגם היו דיי הרבה בנות שבאו לבלות עם בני זוג
[עדיין לא ראיתי בחורה שבאה לשם לבד חחח]
בגדול היה דיי פרווה יש בנות שיודעות את העבודה ויש 
כאלו ממש גרועות שאתה רק מחכה שיסיימו את הריקוד
הטובות הם בדרך כלל רוסיות הישראליות לא יודעות לחרמן
היו די הרבה חשפניות שרפתי איזה 500 ש"ח בלילה שלם
לדעתי פעם היו שם בנות יותר ברמה....
פעם הבאה אנסה את הבורסה או את TLV 
דרך אגב הפוסיקט באמת הולך להיסגר
אם לא תעמוד על שלך שלך לא יעמוד
בחזרה למעלה
horneyBambi צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 14/-03-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט horneyBambi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-08-/2018 בשעה 11:34
איך מצב הריקודים הפרטיים שם? 
בחזרה למעלה
כבוד הרב צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 06/-07-/2017
מיקום/איזור: ישיבת פונוביז'
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט כבוד הרב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-08-/2018 בשעה 02:54
לא שווה את הכסף וזכור לי שביטלו אותם
ציצים ותורה ציצים עדיף. כך פסק מרן.
וראיה לדבר מאלעזר בן דורדיא שאין זונה שבעולם שלא בעל ולאחר מיתתו יצאה בת קול והכריזה עליו "רבי" אלעזר מזומן לחיי העולם הבא.
בחזרה למעלה
zayan058 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 26/-07-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zayan058 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-08-/2018 בשעה 23:25
גם אני חושב שביטלו את זה.....
אם לא תעמוד על שלך שלך לא יעמוד
בחזרה למעלה
1478nanush צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 29/-09-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 1478nanush ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-09-/2018 בשעה 10:55
אין לאפדאנס ואין ריקודים פרטיים. מה שהיה הוא לא שיהיה. תתרגל.
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz