כמעט תקעתי את ירדנה ארזי

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  <1234>
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
הפרופסור צפה בגלילה למטה
מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל

פורום סקס
הפרופסור של הפורום *****

הצטרף / הצטרפה: 29/-04-/2009
מיקום/איזור: בית חולים אסותא
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הפרופסור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: כמעט תקעתי את ירדנה ארזי
    פורסם: 15/-10-/2013 בשעה 23:23
במקור פורסם על ידי רונן1

אפשר פון בפרטי?

גם בפורום של הנימפומנית מפתח תיקווה... ביקשת בצורה שלומיאלית כזאת.

רשום בפירוש בשני האשכולות "תודה לפרופסור" ו "תודה לפרופסור".

אתה מבין מה הבעיה איתך רונן 1 ????

אין משתמש שלא נותן,יש משתמש שלא יודע לקחת.

שב"ש
"נסיון הוא השם שכל אחד נותן לשגיאותיו"- אוסקר ויילד

ותגידו לה שהפרופסור אמר שתילך להזדיין.
בחזרה למעלה
הפרופסור צפה בגלילה למטה

פורום סקס
הפרופסור של הפורום *****

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הפרופסור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-10-/2013 בשעה 23:34
במקור פורסם על ידי אבויה

שלום חברים
חזרתי מהגברת עכשיו, באדיבותו של הפרופסור שסיפק לי את הטלפון ואת הסיסמא "בני מהכרמלית".
התיאורים של כולם היו מאד מדויקיים.
היא גרה בדירה מטופחת שנותנת הרגשה ביתית, בחורה חמודה מאד חייכנית, שירותית אין דברים כאלה.
כשנכנסתי היא בדיוק היתה בטלפון, נפרדה ממי שדיברה ומאז הקדישה אליי את כל תשומת הלב שלה.
הובילה אותי לחדר שלה שם ניצבה טלויזיה גדולה מאד שהיתה פתוחה על איזה ערוץ טבע (אבל קטנה לעומת ה-80 אינטש שבסלון).
נתתי לה מאתיים התעקשה להחזיר עודף.
התחילה לרדת לי. אני לא חובב מציצות, אבל אין ספק, כפי שכל קודמיי העידו, הבחורה משקיענית, ועושה עם הפה והלשון פינוק חלומי לזיין ןלביצים. אחר כך עברתי לחלק האהוב עליי - לזיין לה את הצורה !!!
זרמה לכל התנוחות שהפכתי אותה. 
מבחינת תקתוק, זה הפוך, אני קפצתי אליה באמצע העבודה והייתי לחוץ לחזור, אבל היא לא נתנה לי ללכת. היא אשת שיחה, אז הייתי ג'נטלמן ולא ברחתי מייד למרות שבראש שלי כבר הייתי לחוץ. סיפרה לי הרבה דברים על עצמה, היא עוסקת גם בנדל"ן ובקוסמטיקה, הראתה לי את התעודות והדיפלומות. מסרה ד"ש לפרופסור ונפרדנו.

לסיכום:
מראה 5-6 - כמעט אין ציצי, גוף נערי רזה מאד (אני אוהב שיש מה לתפוס), לא צעירה (אבל עם ראש מאד צעיר).
שירות - 10 - לא תקבלו שירות יותר טוב ממנה ובעוד כזה מחיר.
תועלת/עלות - 10 - 150 ש"ח (אמנם פלוס טיפ 100 ופלוס קנס על חנייה שקבלתי כשחזרתי לאוטו) משתלמים.
מציצה - 9 - אני כאמור לא חובב מציצות, אבל אני בטוח שחובבי מציצות מאד ייהנו.
זיון - 9 - זורמת, קשובה, לא אומרת "לא" (חוץ משביקשה באדיבות להוציא את האצבע שלי שהיתה תקועה עמוק - הרגשתי את הכבד)

כל הזמן שהייתי איתה ניסיתי לפסוק בויכוח למי היא דומה, כיוון שבפורום היה ויכוח שהיא דומה לירדנה ארזי/אבי ביטר/דורית ראובני וכו'. מירדנה ארזי היא לקחה רק את העיניים הענקיות, אבל בכללי היא לא דומה לאף סלבית שאני מכיר.

ושוב תודה לקרומבה שגילה אותה ולפרופסור שספסר לי אותה.

אתה לא עונה בפרטי... מבולבל

מה הכוונה "מסרה ד"ש לפרופסור" ???  היא גם גילתה אותי?

בחזרה למעלה
אבויה צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2013
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אבויה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-10-/2013 בשעה 23:47
היי פרופסור
שלחתי לך תשובה בפרטי
בחזרה למעלה
מר שפריץ צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-08-/2011
מיקום/איזור: מרכז
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מר שפריץ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-10-/2013 בשעה 00:02
שלום
אבקש הבהרה מהחבר'ה פה
אני קצת לא מבין
האם הגב' יפה? מכוערת?
מלאה? (ביטר?!) רזה
מה קורה? מבולבל
בחזרה למעלה
מר שפריץ צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מר שפריץ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-10-/2013 בשעה 00:07
יש לי רעיוןTongue
בפוסט על מישל מסלמה 175  צירפתי 2 תמונות של בחורות שמזכירות אותה מבחינת מראה כללי.  (גשו לראות)
האם משהו יכול לעשות דבר דומה לגבי הגב' ארזי
כדי שאוכל לקבל מושג כלשהו  (ראו את התגובה הקודמת והשאלה שלי שמה)
תודה מראש
מר שפריץ
בחזרה למעלה
avud צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 17/-06-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט avud ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-10-/2013 בשעה 07:40
שלום לכולם,

בעקבות גל הדיווחים האחרון על הגברת "ארגזי" (באמת קטעים איך מתפתח ז'רגון השמות הזה תוך כדי דיווחים), נזכרתי שבעצם שכחתי לדווח על ביקורי אצלה לפני מספר חודשים.
אני יודע שמדובר במחדל חמור, אבל אל תדאגו הענשתי את עצמי ואתם פטורים מהמשימהבכי

אעשה זאת בקצרה, שלא כדרכי.

יתרונות:

תיאום נח.
מיקום מעולה (מבחינתי) - קרוב לככר המדינה.
האשה שירותית מאד. נחמדה מאד. מסבירת פנים. בית נקי ומסודר מאד.
מוצצת באמת טוב ונעים.
משתפת פעולה.
כמובן מחיר נמוך מאד לפרטית לא בדרום תל אביב.

חסרונות:

מדברת ללא הפסקה (הפסיקה רק כשהליקוקים שלי בכוס שלה הוציאו אותה מפוקוס או פוכוס...).
רזה. כלומר לא שדופה אבל בקריטריונים שלי היא רזה (אבי ביטר ??? לא מבין איך הגיעו לזה).
ציצי קטן וגם למיטב זכורני נפול.
לא מגלחת את הכוס. גילוח חלקי משאירה את המשולש מעל והגילוח למטה לא מושלם.

חשוב לי להדגיש שסיווג הפרטים לחסרונות ויתרונות הם אישיים למשתמש, כלומר סובייקטיבי לגמרי.
לגבי יופיה - אני לא התלהבתי. הפנים שלה די מחודדות כאלה, עיניים די גדולות אבל היא בהחלט לא מכוערת. כמו שגוטמן סיכם אתמול את קמפיין המונדיאל של הנבחרת - סביר. (אני חולק עליו אבל זה לא הנושא כאן).

כשיצאתי אמרתי לעצמי שטוב שמצאתי אופציית בילוי זולה ונעימה באיזור שמתאים לי מאד.
אבל בחלוף הזמן הבנתי שלא היה לי ממש ריגוש מהחוויה הכוללת.
יתכן שאקפוץ שוב להעמיק את ההיכרות.

וכמובן תודה לפרופ' שעוזר לי ולכולנו תמיד על מספר הטלפון ומסירת קוד גישה ...

שלכם,
אבוד

נערך על ידי avud - 16/-10-/2013 בשעה 08:12
בחזרה למעלה
Guests צפה בגלילה למטה
פורום סקס, אורח

פורום סקס, אורח
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Guests ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-10-/2013 בשעה 08:19
בקר טוב

כאחד שלא מתחיל יום בלי סיבוב בכיכר המדינה ...וכחובב מבוגרות

אשמח לקבל פון של ירדנה הרזה

תודה
בחזרה למעלה
gunner צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-11-/2008
מיקום/איזור: United Kingdom
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gunner ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-10-/2013 בשעה 09:14
פוכוס - אהבתי!
I fart in your general direction
בחזרה למעלה
מר שפריץ צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מר שפריץ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-10-/2013 בשעה 07:42
אני רק שאלה

לאחר שקיבלתי את המספר (בתודה) מהסגל האקדמי, בכוונתי לרדת לעומק העניין בהמשך היום.

רציתי לקבל מידע, על השעות הרלוונטיות להתקשרות. 
קראתי דיווחים על השעות המאוחרות יחסית ולכן חשבתי כי אולי לא כדאי להתקשר בבוקר - כי העלמה אוי ישנה את שנת הלילה.
אז ממתי היא זמינה טלפונית ו מקבלת קהל?
אשמח לתשובה עוד היום יון א' 20/10/2013 כי על הכוונת שלי.

תודה מראש
מר שפריץ
בחזרה למעלה
הפרופסור צפה בגלילה למטה

פורום סקס
הפרופסור של הפורום *****

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הפרופסור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-10-/2013 בשעה 07:48
בעיקרון ירדנה ארזי היא פרטית ללא שעות,אתה יכול להתקשר מ-8 בבוקר עד 22.00 בלילה והיא תענה.
כולל שישי שבת וחג.
אם היא עסוקה היא תחזור אלייך.

שב"ש

בחזרה למעלה
מר שפריץ צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מר שפריץ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-10-/2013 בשעה 09:16
תודה רבה
אני מנסה עכשיו...
בחזרה למעלה
הפרופסור צפה בגלילה למטה

פורום סקס
הפרופסור של הפורום *****

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הפרופסור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-10-/2013 בשעה 15:56
אני עוד כאן... הסתדרת???

אני יכול ללכת לשירותים???

בחזרה למעלה
אבויה צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אבויה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-10-/2013 בשעה 16:02
היי מר שפריץ
יכול להיות שלא תתפוס אותה היום.
כשהייתי אצלה בשבוע שעבר היא אמרה לי שהיא טסה לסופ"ש ותחזור בתחילת השבוע, יכול להיות שהיא עדיין לא חזרה או שהיא על המטוס. בכל מקרה הייתי מחכה איזה יום כדי שתתאושש מהטיסה ולא נופל עליה ביום שסביר להניח שהיא תהיי עייפה.

בחזרה למעלה
Xdn צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 20/-10-/2013
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Xdn ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-10-/2013 בשעה 16:10
שלום,אני חדש כאן ולא מבין איך מדווחים.
אם מישהו כאן יוכל להסביר,אשמח לשתף מספר דיווחים.
בתודה מראש xdn
לדעת אותן ;-)
בחזרה למעלה
הפרופסור צפה בגלילה למטה

פורום סקס
הפרופסור של הפורום *****

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הפרופסור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-10-/2013 בשעה 17:01
כמו שכתבת פה... אותו דבר בדיוק.

אם אתה רוצה לפתוח חדש,יש למעלה חלון לפתיחת שרשור חדש.

בחזרה למעלה
מר שפריץ צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מר שפריץ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-10-/2013 בשעה 17:27
וואלה צדקתםף באמת היא זמינהOuch
אטז זיינתי את איריס מפ"ת
היה טוב קריצה
בחזרה למעלה
מר שפריץ צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מר שפריץ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-10-/2013 בשעה 17:29
ממש נח עם שבע שגיאות
נתחיל מההתחלה
אכן צדקתם היא באמת לא זמינה.

אז זיינתי את איריסTongueקריצה
היה טוב 
בחזרה למעלה
צעיר לנצח צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט צעיר לנצח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-10-/2013 בשעה 23:31
אז תספר מה עשית עם איריס...
בחזרה למעלה
מר שפריץ צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מר שפריץ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-10-/2013 בשעה 15:48
לכל השואלים - צעיר לנצח
עניתי וכתבתי בפירוט תשובה לשאלתך שהיית במקומה.  את התשובה פירסמתי בפוסט של איריס. 
כנס לפוסט ותיראה פרסום מלפני כמה רגעים
כל טוב
בחזרה למעלה
Winwin צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 28/-05-/2013
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Winwin ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-10-/2013 בשעה 17:02
אז כך דגמתי אותה אותה אתמול בערב התאום איתה היה בסדר גמור חיפשתי שם חנייה ואין הגעתי בחורה די מבוגרת פינוק בהחלט טוב הייתי איתה כ25 דקות נפרדנו בנשיקה והלכתי כי החנתי באדום לבן ומהירתי המראה שלה הייתי נותן לה ציון 5 סך הכל היה בסדר לא יודע אם אחזור אולי אם אהיה באזור ואמצא חנייה:)
בחזרה למעלה
oskar029 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 27/-12-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט oskar029 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-10-/2013 בשעה 01:42
לאור ההמלצות הנהדרות על מציצה נדירה ועל רימינג, ובייחוד לאור התמורה הטובה למחיר, החלטתי לדגום את הגברת.
התיאום היה פשוט ונוח.
נתחיל מהנקודות לשימור: הגברת אכן שירותית ונעימה, ויש לה בבית שמעוצב שסגנון שנות השישים מגוון של סבונים (שכולם מהסוג הפושט של המבצעים האגרסיביים - פינוק, נקה 7, כיף וכו'. שום מותג בסגנון דאב או משהו דומה...).
גם המגבת הייתה ישנה ומעפנה...

מבחינת מראה, לי היא מאוד הזכירה (תחזיקו חזק...)את הזקנה "מגדה" מהסרט משתגעים על מרי - השיזוף המוגזם והפנים המחודדות. כשהיא מורידה חולצה זה נראה נורא באותו האופן כמו בסרט...   לזכותה יאמר שיש לה עור שיש קטיפתי.

ומהבחינה המבצעית:
או שהתרגלתי ליותר מדי טוב בחיים מהיזיזות השונות ומהחברות לאורך השנים, או שמשהו בסטנדרטים שלי עם העולם לא ממש מכוייל.
המציצה שלה חלשה ועם שיניים. יש לה קטע מעצבן של למצוץ כשהיא מעקמת את הזין לכיוון הביצים, דבר שמפחית באופן משמעותי את הנאה ודי מעצבן. היא מצליחה להכניס את הכיפה ואולי קצת מעבר (ויש לי זין בגודל ממוצע ביותר).
לאחר שהבנתי את עניין המציצה, הרמתי רגליים. הגברת הבינה ישר את הרמז וירדה לכיוון הרקטום. רימינג חלש ולא מעניין. כל מי שחווה את הרימינג של ניקול הגמדה מרמת גן, או של מרינה מראשון לציון (המייקל פלפס של המוצצות ומענגות הרקטום) מבין איזו בדיחה זה הרימינג שהיא מציעה. חלש, לא מורגש ובטח של חודרני.

בקיצור, עם הרבה תפילות וחסדי שמיים בסוף גמרתי לה בפה. לא בלעה. לא ממש ניסיתי לזיין אותה כי ממש לא היה לי עניין.

נקודות לזכותה: טכניקה מושלמת של עבודת יד פה (קורדינציה של טייס קרב...) וטכניקת ליקוק מעניינת.

טיפ לכל החברים עם הנשים הלגיטימיות (שמעוניינות לפנק ולא למצוץ כדי לצאת ידי חובה): שיתחילו ללקק מלמטה, תוך שימת דגש על שאיבה עם השפתיים מהצד של דופן הזין העליונה דרך הכיפה ומעבר לצד השני. לימדתי את אחת היזיזות ומאז - גן עדן...

סיכום החוויה:
סתמי ביותר ומיותר. ציון 6.
Born to be wild
בחזרה למעלה
מר שפריץ צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מר שפריץ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2013 בשעה 19:24
שלום לכם
היום הייתי עם הגב' ארזי ואני רץ לדווח
דבר ראשון, מדובר בחוויה כללית נעימה ואסטתית ביותר.
הגב' גרה באיזור כיכר המדינה, בדירה חמודה ומסודרת מצוחצחת ונקיה, מזכירה במשהו את הדירה של הגב' לבה מגבעתיים.
הגב' בסביבות גיל 45-50-, נראית ממש חמוד, לא שמנה בכלל. אפילו די חתיכה לגילה.
יש קצת ממש קצת בטן רופסת אבל היא לא שמנה. חזה בינוני קטן חביב שידע ימים טובים יותר, אך לא מפונצ'ר אלא סתם לא "נפוח" ולא עומד.
לגב' גזרה חביבה, היא מגולחת למטה למשעי מסביב, עם תלתל מצוף בקצה החריץ

הגב' ממש נאה לא מזכירה את ירדנה ארזי אולי בכיון של דפנה דקל!!! (אם הולכים על ז'אנר הזמרות).

לאחר מקלחת קצרה במקלחת חביבה עם חרסינה רטרו מגניבה (פרחים ורודים אם זה משנה) נכנסתי למיטה הגדולהה והטובה בחדר השינה.

הכל נקי מצוחצח מכובס ומגוהץ למשעי!
טלויזיה ענקית ברקע.

הגב' התחילה במציצה עדינה וסבלנית כעשר דקות.  היא השתדלה לשלב עבודה ידנית טובה שמחפה על אי עומק המציצה להרגשה של מציצה עמוקה.

היא מצצה לאט ובסבלנות תוך ליקוקי הכלי מצד לכל אורכו מידי פעם בהרגשה הכי חברית שיכולה להיות.  אם תשאלו אותי, היא ממש אוהבת למצוץ.

בשלב מסוים היה חסר לי האינטנסיביות של המציצה או קצב גבוה, אבל הכל היה כזה רך ושמיימי שפשוט נמסתי ושתקתי.
בשלב מסוים הרמתי את הראש כדי לראות ושמתי לב שהיא מוצצת בשקדנות עם עיניים סגורות כאילו יש לה את כל הזמן שבעולם ולכן אני חושב שהיא דיי אוהבת למצוץ

בשלב מסוים הצעתי 69 והיא סירבה, ולכן ביקשתי ממנה לשכב על הגב והענקתי לה ליקוק ארוך וטוב והיא נהנה והרקידה את האגן בקצב הליקוק כמה דקות טובות.

לאחר מכן היא חזרה איטואיטיבית למציצה ואני לא סירבתי ולא שאלתי על חדירה, נתתי לה לזרום בקצב שלה.

לאחר מספר דקות הגבירה את הקצב מאוד, ואני בשלב מסוים קצת חשבתי שהיא מתעייפת למרות שלא הראתה סימנים, וידעתי כי אני לא אגמור בלי סיוע , אז ביקשתי לעזור לה ידנית ולבסוף השפרצתי בכל תרועה רמה בסיומת ידנית.  הגב' לא ניסתה לעזור לי עם הפה למרות סימני הפיניש המתקרב שלי.

הייתה חוויה עדינה, סולידית, סקסית ומפנקת.  הרגתי באמת כמו אצל חברה ולא אצל משהי שבאה לתקתק או משהו.

הגב' עם ראש טוב, קצת דיברנו על הא ודא (בישולים, בשמים, ועוד דברים באות בית שאני לא זוכר).
הציעה לי מקלחת נוספת אבל כבר מיהרתי.

הייתי אצלה כ 45 דקות ניראה לי.

היה נהדר.

תודה על המספר ממי שנתן לי.
נ.ב. הקוד שננת לי עבד יופי.

מדובר במשהי פרטית לחלוטין בביתה, אז לא לקלקל.

אני לא יודע אם אפשר להעביר את הטלפון שלה, אבל המדווחים הקודמים נתנו לי, אז אפשר לבקש מהם.

אני קצת לא מבין את הדיווחים הסותרים עליה שדיברו על "ארגזי" או משהו כזה.  כי לאחר החוויה, היא לבשה אוברול צמוד ויש לה גוף סקסי לחלוטין, פנים נאות, חייכנית וברמה גבוהה בסה"כ.

עלו והצליחו - שלכם מר שפריץ

אם אמצא תמונה של מישהי שמזכירה אותה, אצרף בכיף (כמו שעשיתי עם מישל)

נערך על ידי מר שפריץ - 27/-10-/2013 בשעה 20:36
בחזרה למעלה
הפרופסור צפה בגלילה למטה

פורום סקס
הפרופסור של הפורום *****

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הפרופסור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2013 בשעה 19:35
אחלה דיווח... אצבע למעלה

שמח שנהנת... וכן אתה יכול להעביר את הפון לכל מי שרוצה,כי זו מטרת הפורום. Approve

בחזרה למעלה
מר שפריץ צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מר שפריץ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-10-/2013 בשעה 20:05
מצאתי תמונה של משהי שמזכירה את הגב.  גם בשיער, גם במימדים, גם בגון העור ובחיוך.
קבלו
בחזרה למעלה
two times bitch צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט two times bitch ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-10-/2013 בשעה 20:13
דימיון פרוע מאוד יש לך חחחחח
הלוואי והיא היתה ניראת ככה...
איזה קרטון שמת בפה?
בחזרה למעלה
looking צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 25/-04-/2013
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט looking ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-10-/2013 בשעה 22:48

תודה לפרופסור על המספר

הייתי לפני מספר ימים אצל הגברת בשעות הערב.דירה בכיכר המדינה סחטין על הסטייל בחורה חייכנית ושירותית מאוד לבקשתי עשתה מקלחת אחריי בזמן שאני מחכה במיטה וצופה בערוץ ויוה בהחלט טלויזיה ענקית.
הגיעה לאחר מקלחת קצרה ריחנית נשכבה עליי והתחילה במה שהיא הכי טובה בו מציצה מעולה עם רימינג הורס פשוט קרוב לחצי שעה התענגה לי על האיזור כולל ליקוקי ביצים ואני נהנה מכל רגע.
כיוון שויתרתי על הזיון בקשתי לגמור לה בפה והיא בחיוך הסכימה לאחר סיבוב מציצה נוסף כל המטען הועבר לפיה היה נחמד מאוד.
בנוסף לאחר מכן יצא לנו קצת לשוחח מצאנו נושא משותף הימורים אז נתתי לה קצת טיפים.
בסך הכל אישה נחמדה כייפית ישראלית שמתפרנסת ממשהו שכולנו אוהבים.
בחזרה למעלה
הפרופסור צפה בגלילה למטה

פורום סקס
הפרופסור של הפורום *****

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הפרופסור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2013 בשעה 00:06
עכשיו אני מבין למה פיצצו לי את התיבה בבקשות על המספר שלה... מבולבל

אם ככה נראת ירדנה אני מחר מתחתן איתה Hug

בחזרה למעלה
קרומבה צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 06/-08-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קרומבה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2013 בשעה 01:13
רבותי,

הגב' ארגזי נראית רע (לטעמי).
אמנם היא נותנת שירות בנזו, אבל זה לא זה.
מאז שחשפתי אותה לחברים בפורום, לא עלתה במחשבתי
האופציה לבקר שוב את הגב'. אבל, חרמן באמונתו יחיה...

בברכת "...

ק.
בחזרה למעלה
רונן1 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רונן1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2013 בשעה 08:17
אפשר בבקשה את המספר?
בחזרה למעלה
Yoda צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-05-/2013
מיקום/איזור: Dagobah
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Yoda ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2013 בשעה 08:41

הייתי אצל הגברת, ואהבתי את הביקור. אין מה להוסיף על תיאור החויה כפי שנכתבה על ידי מר שפריץ. כשקוראים את השירשור לגבי המראה נדמה שהכותבים לא ביקרו את אותה הגברת. התמונה שלמעלה אינה משקפת. שערה מטופח בתספורת קארה, (יש מספרה ממש ליד) פניה יפות לגילה, בעוד עיניה המדהימות חסרות כל גיל, ממש מהפנטות. גופה אינו בפרופורציה. יתכן וזו הסיבה למגוון הדיעות. יש כאלה הזוכרים את המראה מעל החגורה ואחרים לא ישכחו מה קורה מתחתיה. קריצה  חלק הגוף העליון, החזה, רזה יחסית לשאר הגוף. שדיה בינוניות ומטה בגודלן ונכנעות לכוח המשיכה. חלק הגוף התחתון, הבטן  מלאה, עם כפלים, האגן רחב ורגליה עבות. עורה שזוף חלק ונעים במיוחד. סמני השיזוף מעידים על שימוש בביקיני קטן. אישיותה מקסימה והיא בראש טוב. חייכנית וחיובית. אדם רגיש ונעים, איתו אפשר לנהל שיחה. שמרו עליה.

אולם, לפני הכל תודה לפרופסור. גישתך ידידי, תורמת מאוד לפורום. היא מעודדת את כל מי שרק יש ברשותו ידע, לחלוק אותו עם האחרים. חברים כמוך מונעים מהפורום מלהגיע למקום לא טוב של בזאר ירוד. 

נערך על ידי Yoda - 29/-10-/2013 בשעה 09:57
בעולמינו יש רק שתי טרגדיות, אחת השגת מה שאתה רוצה, האחרת היא אי השגתו
בחזרה למעלה
yellow-horny צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-08-/2011
מיקום/איזור: תל אביב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yellow-horny ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2013 בשעה 12:02
מה עם החלק הכי חשוב יודה התחת האם יש תחת?!?

גם אם אתה חרמן! המוח צריך לעבוד!
בחזרה למעלה
Yoda צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-05-/2013
מיקום/איזור: Dagobah
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Yoda ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2013 בשעה 12:40
ברור Yellow . לך על זה. 
בעולמינו יש רק שתי טרגדיות, אחת השגת מה שאתה רוצה, האחרת היא אי השגתו
בחזרה למעלה
looking צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 25/-04-/2013
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט looking ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-10-/2013 בשעה 11:53
היום בבוקר צפיתי בתוכנית בוקר בבית חולים תוך המתנה לרופא למשהו שגרתי.
פתאום היה ראיון עם מיקי קם וחברים מצאתי את הכפילה של הבחורה בעלת השרשור הזה אם אתם מחפשים משהי שדומה לה אז מיקי קם היא הרבה יותר מירדנה ארזי רק ממה שאני זוכר למיקי קם יש חזה גדול אז באזור החזה אין מה לצפות לחזה גדול אבל הפנים די דומה אז מהיום אפשר להחליף למיקי קם במקום ירדנה ארזי :)
בחזרה למעלה
הפרופסור צפה בגלילה למטה

פורום סקס
הפרופסור של הפורום *****

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הפרופסור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-10-/2013 בשעה 20:07
איך מיקי קם 2 מטר גובה???  איך???

איך מיקי קם עם עור בהיר חזה גדול ותספורת קארה שמזכירה את התספורת של פלתיאל מהצריף של תמרי???

בחזרה למעלה
סימפטי צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 20/-08-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סימפטי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-11-/2013 בשעה 09:56
מישהו היה איתה ויודע אם היא מוכנה לאנאלי?
ממה שהבנתי כשהאצבע של אחד החברים הייתה תחובה עמוק מדיי היא ביקשה שייסע רוורס :)
השאלה היא האם היא מוכנה למשהו אחר אחר בחור החמים מלבד אצבעות??
מישהו ביתק את רקטומה?
שגלו ודווחו ומלאו את הארץ!
העם דורש זרע איכותי!!
בחזרה למעלה
הפרופסור צפה בגלילה למטה

פורום סקס
הפרופסור של הפורום *****

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הפרופסור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-11-/2013 בשעה 00:08
הייתי אצלה אתמול ובסלון היא החליפה את הטלוויזיה האמריקאית בגדול של טנק שרמן ב LCD 50 אינץ פלוס.

כנראה שאני עשיתי לה רק טוב מהביקור הראשון... אצבע למעלה

בחזרה למעלה
איציק תל אביב 29 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 26/-05-/2013
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איציק תל אביב 29 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-11-/2013 בשעה 00:43
בחזרה למעלה
סימפטי צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 20/-08-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סימפטי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-11-/2013 בשעה 21:05
טוב, תודה למי שהעביר לי את המספר בפרטי
ביקרתי את הגברת היום, נמצאת בז'בוטינסקי/רמז
תיאום הזמן איתה היה בסדר גמור והגעתי בשעה הנקובה(שעות הצהריים)
מצא חן בעיניי מה שראיתי כשפתחה את הדלת, ואכן דירה מאד מושקעת עד רמת האריחים בחדר האמבטיה
ירדנה עצמה(לא שאלתי לשמה) לבשה כותנת סקסית שכזו, מעין בייבי דול
יש לה פנים נאות, לפי דעתי נושקת ל60, ואכן ירכיים רחבות ביחס לשאר הגוף :)
הגעתי מקולח אז ויתרתי על מקלחת, התפשטתי ונשכבתי על המיטה
היא התפשטה גם כן, מי שאמר שאין לה חזה משקר. יש לה, הוא לא כזה אטרקטיבי, בינוני ולא הכי מוצק
התחילה בכך שנשכבה מעליי, נישקה אותי עם הלשון ואז ירדה להתעסק לי בפיטמות
מהר מאד ירדה למטה והתחילה בליקוקי ביצים וזין וככה היא התגרתה בי עד שהכניסה אותו לפה
הגברת יודעת את העבודה! היא לא יכולה להכניס את הזין כולו אז היא מחפה על זה יפה מאד עם עבודת יד
מידי פעם היא משתדלת ודוחפת אותו עמוק לפה, עושה את זה בהפתעה :)
פה ושם מורגשות שיניים, אבל לא משהו שמעכיר על המציצה לטעמי
המגע שלה נעים והחלטתי אחרי כמה דקות ארוכות של מציצה מושקעת וליקוקים שבא לי לזיין אותה
טעות..
הלבישה קונדום, נשכבה על הגב וחדרתי
הסרחון שיצא משם!!!
אוף..הוריד לי את החשק מיד!
אחרי דקה שתיים אמרתי לה שאני לא מסוגל יותר ושנחזור למציצה
היא נענתה עם חיוך
חזרה למצוץ, לקח לה קצת זמן אבל היא העמידה אותו שוב ומשם לא לקח הרבה זמן עד לגמירה החזקה
לא בלעה, הלכה, ירקה וצחצחה שיניים :)
150 שקלים הושארו על השידה עם המראה, 40 דקות על השעון
ואיך שסיימתי להתלבש ועמדתי ללכת היא החליטה שעכשיו היא מתחילה לחפור
"מה אתה עושה?" "מאיפה?" 
סיפרה לי שהיא מתעסקת בעוד כמה דברים(לא רלוונטי)
סיפרה לי שזו הייתה רק טעימה ובפעמים הבאות אני אזכה ליותר(גם כן לא רלוונטי-אני לא מתכוון לחזור)

סך הכל מציצה באמת מושקעת, כמו גם הדירה..
שגלו ודווחו ומלאו את הארץ!
העם דורש זרע איכותי!!
בחזרה למעלה
ג'יימס דין צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ג'יימס דין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-11-/2013 בשעה 10:19
במקור פורסם על ידי סימפטי

הלבישה קונדום, נשכבה על הגב וחדרתי
הסרחון שיצא משם!!!
אוף..הוריד לי את החשק מיד!

מוזר. אני גם הייתי אצלה אתמול (גם בצהריים) ועשיתי אותה בדוגי ולא הרחתי כלום, וברוך השם יש לי חוש ריח של רועה גרמני. להיפך, היה לה ריח מאוד נעים ובכלל עשתה עליי רושם של מישהי מאוד אסטטית.
אגב, גם לי אמרה שהמפגש הוא רק טעימה ושתפנק כמו שצריך בפעם הבאה וזה בגלל שהיתה צריכה להיפגש עם אחותה שהתקשרה כמה פעמים בזמן שהותי שם. לא יודע אם זה תרגיל שהיא עושה לכולם אבל באותו הרגע האמנתי לה.

בקצרה על החוויה:
מציצה טובה מאוד, מרגישים שהיא אוהבת לרדת. הפריע לי רק הקטע שהיא מושכת את הזין לכיוון הנגדי ממש בחוזקה. מישהו כבר הזכיר את זה לפני. אבל מה שטוב בה זה שהיא ממש קשובה אז פשוט צריך לבקש שתרפה קצת. אני אישית גם לא אוהב כשהבחורה נעזרת עם היד לכל אורך הזין עד למעלה כי אני מאוד רגיש שם.
הרבה דיברו על המציצה המשובחת שלה אבל כמעט ולא דובר על החור הצר והמדהים שלה! אני החזקתי מעמד לא יותר מחצי דקה מרגע החדירה, וזה אחרי 20 דקות של ירידה שבמהלכה לא הייתי אפילו קרוב לגמירה.

אז למי היא דומה בפנים... אני מסכים עם ההשוואה למיקי קם, במיוחד בתמונה הזאת:

בחזרה למעלה
חובב נערות עובדות צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חובב נערות עובדות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-11-/2013 בשעה 13:47
חברה אני רוצה גם לדגום שלחתי לכמה הודעות בפרטי פרגנו אותי בטלפון
בחזרה למעלה
אבויה צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אבויה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-11-/2013 בשעה 18:52
היי ג'יימס
אכן יש דמיון.
השיער של "ירדנה" קצת קצר יותר (קרוב באורך לקארה)
בחזרה למעלה
מר שפריץ צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מר שפריץ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-11-/2013 בשעה 19:48
שלום לכולם!!!
אני מוסר שדיווח שני על הגב' ארזי .
אתמול בצהריים הייתי אצלה.  תמיד בפגישה שניה + שמים לב לדברים מסוימים שלא שמנו לב לפני כן עקב התרגשות/חרמנות וכו'.
למרות זאת, אני חוזר ועומד על דעתי על מה כתבתי למעלה עליה לפני כשבוע.

מדובר בבחורה נאה יחסית, בת 50+-
התמונה שצירפתי היתה רק להמחשה.  היא מזכירה אותה וכמובן שהבחורה שבתמונה יותר כוסית, אבל בכל זאת מזכירה.  אולי היא מעין גירסה מבוגרת יותר של דפנה דקל.  בכל מקרה אני לא הצלחתי למצוא דמיון (אפילו לא מעורפל) למיקי קם.
כמה שמיקי קם משעשעת, המראה שלה משדר קור - ואלו סיגל חייכנית וחמימה בובן המחרמן של המילה (לא במובן של הדודה מנתניה).
אני לא זהיתי ריח לא טוב מאיזה נקב.  היפך הבחורה אסתתית למדיי.
אני חוזר ומדגיש, כי יש לה יכולת מציצה מאוד טובה עם גמירה בפה.חיוך גדולחיוך גדול.  אתמול באיזה שלב של המציצה היא שאלה אם להלביש גומי ולחדור או להמשיך ולגמור בפה.  העדפתי לגמור בפה והיא אמרה יופי, כי היא מעדיפה תמיד למצוץ.  וזה נכון, היא עושדה זאת עם 100% תשומת לב ושקדנות.  חלק נכבד מזמן המציצה (בחלק הראשון) היא עושה את הכל לאט ובסבלנות עם עיניים סגורות - וזה ניראה כאילו היא באמצע מדיטציה ונהנית מהפוזה.
בניגוד חלקי למה שנכתב, אני לא חושב שהיא חופרת, בסך הכל קצת לפני וקצת אחרי יש סמול טוק קטן כמו אצל הספרית שלך.
לטעמי - היא עיסקה מעניינת ובמחיר שווה לכל נפש בדירה מטופחת במקום לשלם מחיר דומה בחור של דרום ת"א.

נערך על ידי UMA - 04/-11-/2013 בשעה 20:42
בחזרה למעלה
חובב נערות עובדות צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חובב נערות עובדות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-11-/2013 בשעה 18:59
נדגמה על ידי היוםה גברת ולהלן התוצאות:
לא דומה לירדנה ארזי או מיקי קם חחחח.
מוצצת מספר 1 .
זורמת עם קצת אצבעות למטה.
ריח לא היה משהו לפרקים אבל רוב הזמן בסדר.
מאוד שירותית מחייכת המון.
דוגי טוב צרה מאוד מוצצת עד הסוף והכל בחיוך ובלי תקתוקיה מאוד מומלץ!!!!!
בחזרה למעלה
מענג69 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 30/-05-/2013
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מענג69 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-11-/2013 בשעה 22:33
שלום לכולם
תודה לקרומבה ולפרופסור על הטלפון ועל הסיסמה ודרך ההתקשרות קבעתי איתה להיום וההתרגשות בעיצומה
הגעתי אל סיגל היום היא אישה לא מכוערת נראית בת 50++ פניה נאות שערה קארה גולש האמת נראה כאילו זו פיאה... אבל לא בטוח היא אישה שבעברה נראה לי הייתה אישה סקסית שרק מלהביט בה היית גומר היא קיבלה אותי בסבר פנים יפות עם בגד מנומר בלי תחתונים על עקבים יש לה רגליים סקסיות לגילה היא התחילה בסמול טוק על השמש ויתרונותיה ונישנו לעיניינים מקלחת זריזה והיא התחילה למצוץ לי את הפיטמות בחושניות מדהימה לאחר מכן התחילה ללקק לי תזיין והביצים נשבע לכם היא מוצצת כמו מאסטר היא נראה לי בעצמה המציאה את המציצה בעולם. חברה קיבלתי הרבה מציצות בחיים שלי אבל מציצה של סיגל זה מציצה שיש רק בגן עדן היא מצצצה ומצצה ליקקה לי תביצים ועשתה רימינג לא חודרני אבל מצויין אני נהנתי מהמציצות שלה היא מקצוענית ללא כל ספק במהלך המציצה נפל לי הזין מעוצמת ההתרגשות והלחץ שהייתי בו והיא הרגיעה אותי ובסוף פרקתי לה את כל הזרעים שלי לפיה היא לא בולעת אלה קמה ויורקת בכיור, מבטיח שאחזור לסיבוב נוסף כולל זיון הגברת אני מקווה שהיא מזדיינת כמו שהיא מוצצת,חברים תהנו ממנה ותשמרו על כבודה היא אישה טובה... גן עדן זה בתוך הפה שלה ונראה לי גם בתוך הכוס שלה....
בחזרה למעלה
שש בש צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 24/-05-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שש בש ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-11-/2013 בשעה 04:49
תודה רבה לכל החברים ששלחו אלי את הטלפון
ניסיון ראשון להשיג את סיגל ותוך זמן קצר אנחנו נפגשים
קיבלה אותי בבגד מנומר חיוך ומיד נתתי לה את התשלום 
והלכתי להתקלח
נפגשנו במיטה הבחורה קונגו כמה היא מדברת -למזלי תוך כדי הדיבור היא התפשטה תצרפה אלי
למיטה עוד 3-4 דקות של חפירות בינתיים כבר חם מת להתחיל את העניינים בסוף הגיע המשפט שחיכית "לו עכשיו נפנק אותך"
הבחורה אלופת העולם במציצות ,פינוק לביצים וכמובן רימינג מאוד נחמד ומחרמן
שורה תחתונה  מאוד נהניתי בטוח שאני חוזר 
שבת שלום
שש בש
בחזרה למעלה
bilam צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 09/-10-/2013
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט bilam ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-11-/2013 בשעה 22:07
גם אני דגמתי באדיבות ידידדנו המלומד את הגברת.
בסך הכל נחמדה. המקום נקי ומסודר, גם המיקום וכנראה השכנים נאים. בקיצור דירה להשכיר במחיר סביר ביותר ובשעות מגוונות.
אבל לאחר שני ביקורים נראה כי לגברת תפריט די מונוטוני שמתבסס בעיקר על מציצה, טובה מאוד. זה מנת הבית. היא לא מגוונת. אם לא תגוון יש סיכוי שהיא תהיה קצת משעממת. אנסה בביקור הבא לנסות לראות אם ניתן להרחיב הרפרטואר.

לאור ריבוי הדוגמים לאחרונה, נראה שלגברת יש עדנה. לכן מציע לשנות את שם הפוסט
מ"כמעט תקעתי את ירדנה ארזי"
ל"תקעתי את כמעט ירדנה ארזי"
בחזרה למעלה
הפרופסור צפה בגלילה למטה

פורום סקס
הפרופסור של הפורום *****

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הפרופסור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-11-/2013 בשעה 23:53
במקור פורסם על ידי bilam

לאור ריבוי הדוגמים לאחרונה, נראה שלגברת יש עדנה. לכן מציע לשנות את שם הפוסט
מ"כמעט תקעתי את ירדנה ארזי"
ל"תקעתי את כמעט ירדנה ארזי"

לא הבנתי כלום... מבולבל

בחזרה למעלה
שש בש צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שש בש ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-11-/2013 בשעה 15:09
אתמול קמתי עם כאב ביצים קשה
אפיה אפשר לפרוק את המטען ובזול-"ירדנה ארזי" טלפון אחד ואני בדרך.
אני חייב לציין שבפעם השנייה אתה מתחיל להסתכל עליה בצורה אחרת -קצת פחות סקסית מהפעם הראשונה
מקלחת קצרה נשכב על המיטה היא מתחילה בדיוק אותו ריטואל כמו בפגישה הראשונה
ליקוק פטמות ירידה לכוון הביצים לוקחת כל ביצה ומכניסה לפה לאחר מכן רימינג עדיין ומחרמן
ולבסוף מציצה עם שילוב ידיים-אין ספק הבחורה יודעת למצוץ
גמירה בפה מגבון על הזין כמה קדיחות בראש ושלום ולהתראות
בהחלט תמורה לאגרה
בפעם הבאה אני חוזר למוניק מחולון
שש בש 
בחזרה למעלה
שש בש צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שש בש ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-12-/2013 בשעה 15:52
שלום לכולם
האם משהוא ביקר אותה בימים האחרונים
כבר כמה ימים שאני מנסה להשיג אותה וישר עוברים לתא קולי
יכול להיות שהיא פרשה?
שש בש
בחזרה למעלה
מענג69 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 30/-05-/2013
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מענג69 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-12-/2013 בשעה 16:55
שלום לכולם
אני מנסה להשיג את סיגל והטלפון שלה מנותק ישר עונה המשיבון
אני רוצה להגיע אליה ולא מצליח ליצור עימה קשר מישהו היה אצלה לאחרונה? יכול לחדש לנו אולי החליפה מס טלפון
תודה דני
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  <1234>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz