עקיצה ב60 שניות בתל ברוך

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
חוד החנית צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 29/-07-/2015
סטאטוס: לא מחובר
נקודות: 115
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט חוד החנית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: עקיצה ב60 שניות בתל ברוך
    פורסם: 13/-07-/2019 בשעה 19:33
אמצע השבוע שעות הצהריים,
חמוש ב 100 שקל החלטתי לעשות סיבוב בתל ברוך להתפרק קצת, 
מניסיון ידעתי שאין קוקסינליות בשעה הזו אז חיפשתי כוס, מה הייתה ההפתעה כאשר פגשתי שם יושבת קוקסינלית נחמדה שיער בלונדיני, גבוהה, ניגשתי ביקשתי פרטים התאים לי אז אמרתי לה לעלות.
פנינו לאחת החושות התפשטתי, היא התפשטה, הלבישה קונדום והתחלתי למצוץ בהנאה, כל אותו זמן היא לא הפסיקה לבלבל לי במוח להוסיף עוד קצת והיא תגמור לי בפה, נשמע מפתה אך לא התאים לי.
לאחר מספר דקות אמרתי לה שתביא קונדום ותתחיל למצוץ לי ואז אזיין אותה....
ואז זה התחיל.....
לא, אני שמה רק קונדום אחד, לא שתיים, תמשיך למצוץ לי ואניאעשה לך ביד ועוד ועוד....
היה לי בארנק עוד שטר של עשרים, אמרתי לה קחי, אני קונה עוד קונדום ויאללה לעבודה, אך היא לא הסכימה  אמרה כי לא מבזבזת עוד קונדום.
באותו רגע פתחתי לה את הדלת, אמרתי לה תודה וכפרה על ה100 שקל ומקווה שאלו האחרונים שתרוויח החודש.
היא נראתה בהלם מהמעשה ושאלה אם אני רציניי, אמרתי לה שכן ושתצא עכשיו מהרכב, היא יצאה ואני נסעתי.

כשיצאתי מהמקום ביצעתי חיפוש ברכב לבדוק שלא נשארו שאריות וטוב שעשיתי כך כי מצאתי את הקונדום שהורידה מתחת לכיסא ואת עטיפת הקונדום.

לא יודע את שמה אך כדאי לכם להיזהר מכאלו

תקווה לטוב, תצפה לרע
בחזרה למעלה
YORID צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 01/-02-/2015
נקודות: 173
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט YORID ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-07-/2019 בשעה 16:25
נו באמת מה חשבת שתקבל שם ? זה לא חדש ששם זה כמו כרטיסיה אתה בא מנקב הופ בופ ושלום

בחזרה למעלה
john069690 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 22/-04-/2018
נקודות: 29
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט john069690 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-07-/2019 בשעה 10:13
יפה שמצאת קוקסינליות בשעה כזאת גם אני מסתובב שם מדי פעם בצהריים ולא מוצא שם קוקס.
בחזרה למעלה
בנצי8 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 28/-03-/2008
נקודות: 746
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-07-/2019 בשעה 18:47
זה לא עקיצה ממש, אלא חוסר תאום ציפיות. כשמצצת לה בהנאה קיבלת תמורה חלקית. בעקיצה או שאתה לא מקבל כלום או שגונבים לך כסף.
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה
  שיתוף נושא   

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.01
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd.